SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca w nieregularnych ramach czasowych, redukcja i co jeść...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Kilka dni temu rozpocząłem pracę ochroniarza. Pracuję w systemie 3 dni na 2 dni wolnego, w dni pracujące zmiana trwa 12h (7.00 do 19.00). Dotychczas ostro się redukowałem. zrzuciłem 20kg (101 na 81), ale do celu zostało jeszcze 5 - 8 kg. Obawiam się, że taka praca może przeszkodzić skutecznej redukcji. Na domiar wszystkiego wyprowadziłem się z domu, mieszkam na pokoju także każdy posiłek muszę skrupulatnie planować. Kolejnym mankamentem jest to, że 12h chodzenie w butach od garniaka w temp. 20 do nawet 32 stopni powoduje straszne pęcherze, odciski i otarcia, także ledwo stoję na nogach, z wysiłkiem wielkim zmuszam się do chodu, a o bieganiu które dotychczas uprawiałem w ramach aero nie ma mowy. Na siłownię czasu nie ma bo wracając o 19.20/30 i wykonując resztę obowiązków mianowicie przygotowanie posiłków na drugi dzień do pracy, bądź sprzątanie itp "wolny czas" zaczyna się o 22.00 a o 23.00 muszę wstać aby o 5.30 rano móc być w miarę wyspanym. Po powrocie do domu na te 2 wolne dni czasu jest wiele, jednak znów pozostaje problem aero. Bieganie odpada bo po 3 dniach pracy w te 2 dni wolne nogi ledwo potrafią się zregenerować, a nie słyszałem o aero nie wymagajacym pracy nóg. Proszę poradzić co w tej sytuacji zrobić, aby się skutecznie redukować dalej. Jeśli natomiast ktoś z dużym doświadczeniem powie, że nie da rady w takich warunkach się redukować, to jestem skłonny rzucić pracę od zaraz...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1012
Osobiście nie widzę przeciwwskazań, z tym, że ja bym rozwiązał to w ten sposób: po treningu siłowym węgle (np. owoc), potem 30-60 min. białko ze zdrowym tłuszczem (np. twaróg z oliwą i warzywkami typu ogórek/pomidor/brokuł..., tłusta ryba...) i po godzince spać.

„Nie zgadzam się z tym, co mówisz, ale do śmierci będę bronił twojego prawa do wypowiadania tego, co myślisz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
czego oczekujesz od nas, skoro wszystko masz na "nie" ?

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3223
Rzuć tę robotę. Kiedyś też tak pracowałem (czasy liceum) i nie wytrzymałem fizycznie. Praca nie była wcale w takim stosunku dni wolnych do pracujących a z dojazdami wychodziło mi dziennie ponad 14h. Wtedy byłem też w trakcie cyklu na mono i wszystko przepadło. Żałowałem oczywiście bo kasa z tego była śmieszna..

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KlimeQ, a po rzuceniu tej roboty szukałeś innej czy olałeś? Ja znalazłem tę robotę dla tego, że przerwałem studia a w domu wydziwiali, że nic nie robie. Chce od października iść znów na studia ale do tego czasu nie wiem co dalej... Do tego pracuje bardzo krótko i pewnie wyjdę troszkę na błazna rzucając ją od razu z pokojem który wynajmuje u rodziny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
Lepiej pracy nie rzucaj bo wiadomo jak ciężko w tym POj**a*** kraju ..

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3223
Zależy jak bardzo potrzebny jest Ci hajs. Dla mnie to była praca na wakacje ale nie wytrzymałem miesiąca. Wstawać musiałem ok 5 rano a w domu bylem ok 1 w nocy. I cały czas łażenie w te i z powrotem a do tego jak w pracy byłem przed 8 do 23 to 2 przerwy po 10minut. Najlepiej nie rezygnuj z pracy ale w te wolne dni rozglądaj się intensywnie za czymś innym. Nie wiem czy juz jakieś call-center nie będzie lepsze (siostra tak sobie dorabia między sesjami).

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43417
znajdź inną robotę. w domu mieli rację.. Czas się obudzić, nauczyć życia Ludzie pracują, uczą się, mają rodziny na utrzymaniu i znajdują czas na siłownie, swoją pasję, hobby.. więc nie narzekaj tylko rusz d....

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dnatural - kolejny internetowy "wuj dobra rada"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie jest tak że ja narzekam, po prostu zapytałem jak to rozwiązać, postawiłem sobie cel jakiś czas temu ze się ku**a wysadze w powietrze a się zredukuje i tak zrobie. fakt ze idzie wolno bo 20kg w 8 miesięcy, ale nie ma ch*ja! Nic mnie nie powtrzyma, a takie posty służą zapytaniu poprostu. Także proszę odp co byście zrobili na moim miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4336
Może jakiś rowerek stacjonarny, w zeszłym roku jak szedłem do pracy na 7.00 wstawałem wcześniej robiłem na czczo rowererek, prysznic, śniadanie, kawa i do pracy, od czasu do czasu też późnym wieczorem :D dobrze że nie miałem problemów ze spaniem, bo niektórzy nie mogą zasnąć po wieczornym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
martino może nie rowerek, ale podsunąłeś mi pomysł na trening domatora + trening bokserski "na sucho" myśle ze na ten czas dni pracujących starczy;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase.

Następny temat

Pomocy! Dieta.

WHEY premium