SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, nabranie masy mięśniowej. Co jeść?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1851
Witam, mam o to te suple : Białko : Whey 100, Creatyna : universal creatine Spalacz : Thermo speed extreme, HMB : HMB trec nutrition.

Mój problem polega na tym, że mam trochę za dużo tłuszczu, chcę go spalić a jednocześnie nabierać masy mięśniowej. (Mam siłownię w domu)
Co i jak stosować? Czy mogę brać wszystko na raz? W domu ćwiczę po 1.5 -2h dziennie co drugi dzień, a co dziennie, spacery, gra w siatkówkę, piłkę, skakanka, sparingi z kolegami na rekawice i inne..

Mam 16 lat.
179cm wzrostu
Waże ok 85 +/- 3 kg

Zdjęcia brak, nie jestem "tłuściochem" ale do szczupłych ani przeciętnych też nie nalezę, w barkach mam 119cm, w bicepsie 39.4, w klatce 107, w tali 102, przedramie 27.8

Jeżeli to w czymś pomoże, dodam że wcześniej byłem typowym leniem, potrafiłem zejść na dzień 120g chipsów, oglądając tv, popijajać wodą słodką (oranżadą, cola) duże ilości frytek, jedzenie tostów 2/3 sztk. (ser [podwójny] szynka[podwojna] pieczarki, zioła

/ Moja dieta teraźniejsza wygląda następująco

-Rano jajecznica z 3 jajek + bółka grahamka czysta.
-Południe 200/250g ryżu + 150/200g piersi z kurczaka + ogórek korniszony
-Zmiamniaki +5g masła + maślanka / bądź ziemniaki + ryba / 3 kromki ciemnego pieczywa + szynka chuda + pomidor
Pod wieczór jogurt naturalny.

Co dodać co zmienić? / Oczywiście czasem jadam inaczej, ale uważam na tłuszcz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1851
Ćwiczyłem też wcześniej, ale nie chudłem aż tak. Od kiedy stostuję tą diete... W ciągu 2 tyg zauwazyłem dość sporą różnicę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699789
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1851
No to się pocieszyłem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4434
Zostaw suple jak mają długą datę :)

Nie masz perspektyw? Stwórz je sam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 969
Dieta cała do zmiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1851
Dlaczego tak sądzisz? Sam sobie ją stworzyłem, w ciągu 2 tygodni straciłem trochę. Moje "cycki" są o wiele mniejsze, a brzuch spadł o 4cm. Nawet lepiej się czuję fizycznie i psychicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 969
schudłeś bo ćwiczysz:) Ziemniaki to nie jest dobry pomysł przy redukcji... w każdym posiłku powinna być odpowiednia ilość W B T a sam jogurt naturalny to nie jest dobry posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402513
a co jest zlego w ziemniakach niby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 969
za wysoki indeks glikemiczny. Nie wskazane przy redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402513
prosze Cie.. od dawna juz wiadomo ze nie ma co kierowac sie IG wiec odpusc sobie takie rady,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 969
Mnie uczono inaczej... ale spoko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcję do oceny

Następny temat

¿Propozycja? HC + LC na masie

WHEY premium