SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuje rady,pomocy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
Witam wszystkich uzytkownikow ktorzy przeczytaja moj post. Na wstepie dodam ze jestem nowy i mam 19 lat jak wynika z mojego niku;pZaczne moze od tego ze mam pewien problem ,mianowicie niewiem od czego to, czy moze cos zle robie ,czy nie rozciagam miesni i przez to moze drza mi miesnie pod jakim wiekszym ciezarem np zgrzewka wody.Moze to tez wynik przeciazenia miesni??Prosiłbym o wyjasnienie kogos doswiadczonego czy to normalne? Na dodatek słabo sie czuje(w sensie fizycznym bo zamiast 55 dzwigam 50-wczesniej 50 bylo na rozgrzewke a pozniej do 60 65a teraz mi miesnie drza jak galareta i słabe sa fest!! A przyokazji moze ktos ma jakis dobry plan treningowy albo kilka tak dla porównania? Cwicze od 3 tyg tylko dodam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
jak wygląda odżywianie? brak magnezu ?
Kiedy się rozciągasz, jak ćwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
no nie mam diet jem co popadnie magnezu ani inncyh witamin niebiore w postaci tabletek czy proszkow a i tak no niezbyt z tym rozciaganiem troche pomacham rekami jakies proste rozciaganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
trudno powiedziec, moze byc to niedozywienie chocby...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak trenujesz ? bo wyglada jakby mialo byc przetrenowanie ponadto brak diety powoduje ze i regeneracja duzo slabsza co temu sprzyja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
NO w sumie to nigdy na dietogramy nie patrzyłem to tak.A co do treningu no to niewiem no np 2 razy w tyg poniedziałek i czwartek robie klate no to wtedy najbardziej mi miesnie ,,chodza" jak galareta.Zaczynam np od 25 pompek pozniej sztanga 3 serie po 10 powtorzen rozpietki na drazku no to juz na koniec podciaganie tak z 8 razy i pompki na koniec tylko ze rece blisko siebie.A tak to tylko brzuszki i na modlitewniku tzw biceps oraz w pozycji stojacej go skatuje i tak by wygladało.A jakas dietka cos moze doradzic albo cwiczenia cos aby zapobiec temu czy tez zniwelowac to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
bo odzywek narazie niechce nic ani kreatyny brac bo uwazam ze narazie niema to sensu tak chciałbym dodac jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
ja bym zaczal ze wszystkim od poczatku
ulozyl diete, nie jakas szczegolowa max, ale pewne ramy ktorych sztywno powiinienes sie trzymac, druga sprawa to trening, usystematyzowany

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
a moze ktos podac własnie jakis plan treningowy diete albo cos?;p chociaz takie przykładowe albo nawet kilka jak sa?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
poszukaj w dziale

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9261
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomozecie w dobraniu DIETY

Następny temat

Uwidocznienie mieśni

WHEY premium