SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Endomorfik pomocy co zmienić proszę o rady...

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 676
Wiek : 17
Waga : 95
Wzrost : 175
Staż treningowy: miesięcy
Obwód pasa 94
Obwód klaty: 11
Obwód uda: 62
Biceps lewy 37,5
Biceps prawy 39
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często):siłownia +trening mel b 15 minut + a6w+brzuszki+skośne
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej:
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : białko jako uzupełnienie diety i kreatyna jednak nie skończyłem cyklu
Stosowane wcześniej diety/rozkład b/w/t: brak od niedawna zacząłem 1900 kcal (B: 71g, WW: 285g, T: 53g) jednak nie umiem rygorystycznie tego przestrzegać nie jem także słodyczy i jem do godziny 19
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwości finansowe:
Cel/problem/opis: Chciałbym zrzucić zbędne kg oraz poprawić sylwetkę i możliwości fizyczne
Mój trening wykonuje każdego ćwiczenia po 3 serie 12/10/8 powtórzeń

PLECY
1ŚCIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT):
2ŚCIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE PODCHWYTEM
3.PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT)
4 Wiosłowanie
BICEPS
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM
UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ NA „MODLITEWNIKU”
Zginanie przedramion (wyciąg górny

Barki
Unoszenie sztangielek bokiem w górę
Wyciskanie sztangi zza głowy shmit
Odwrotne rozpiętki (na maszynie) lub podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
Kaptury

Klatka
1 Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej
WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ
WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W GÓRĘ lub WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W DÓŁ:
ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ


Triceps
WYCISKANIE W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM
POMPKI NA PORĘCZACH: z przytrzymywaniem nóg
PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC
nogi
PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH
PRZYSIADY WYKROCZNE
WYPYCHANIE CIĘŻARU NA SUWNICY(MASZYNIE)
PROSTOWNIE NÓG W SIADZIE
UGINANIE NÓG W LEŻENIU
Łydki
WSPIECIA NA PALCE W STANIU
WSPIĘCIA NA PALCE W SIADZIE
Proszę o jak najwięcej porad w sprawie treningu diety suplementacji może inne treningi albo dodać do tego jakieś cardio interwały czy biegać po treningu proszę o jak najwięcej porad jestem endomorfikiem :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
Stosowane wcześniej diety/rozkład b/w/t: brak od niedawna zacząłem 1900 kcal (B: 71g, WW: 285g, T: 53g) jednak nie umiem rygorystycznie tego przestrzegać nie jem także słodyczy i jem do godziny 19

zacznij od tego, twoj rozklad to glodowka, nawet na najlepszych treningach nie osiagniesz celu, jak bedzie wygladalo to tak jak obecnie napisales.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 676
A co proponujesz nwm chciałem zrobić ujemny bilans ale może za bardzo przesadziłem a czy mam dokładać coś jeszcze do treningu nwm może te s palacze tłuszczu ale bez rygorystycznej diety i odpowiedniego treningu to nic nie da samo się nie straci :) Oraz prosiłbym o podpowiedz apropo kiedy jesc wegle kiedy białka oraz napisać mniej więcej rozkład b/w/t
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 676
zauważyłem jeszcze że nie podałem stażu ćwiczę 7 miesięcy oraz prosiłbym o ocenę bf ? bo według wzoru wyszła mi zaskakująco mała jak na taką sylwetkę. Z góry dziękuje i liczę na więcej sugestii :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
zacznij od poczatku wszystko
https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html
wylicz zapotrzebowanie i uloz pod to co wyjdzie posilki.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 676
przy mojej aktywności wyszło 4000 kal utnę do 3000 i będzie git (będe musiał sobie dziennik na potreningu dobrze pilnować :) ) o dziwo dobrze że zrezygnowałem z tamtej diety ponieważ czułem na siłowni znaczne osłabnięcie a odpowiedziałbyś jeszcze na moje pytania powyżej widzę po postach co czytałem że znasz się na tym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Nie tnij tyle od razu, zacznij od -300kcal

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 676
dzięki tak zrobię a dodac coś jeszcze po treningu do tego co robię ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 676
dzięki tak zrobię a dodac coś jeszcze po treningu do tego co robię ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
teraz zajmiemy sie treningiem, jak to wyglada w skali tygodnia, bo nie podzieliles

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 676
poniedziałek plecy z bicepsem wtorek barki + kaptury środa klatka+triceps czwartek przedramię +różnie +nogi sobota czasami coś poprawie jeżeli uważam że coś poszło nie do końca tak jak chciałem wiem że nie ma tu czasu na regenerację jednak staram się dobrze wysypiać i nie odczuwam zmęczenia :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan dla 17 latka

Następny temat

Dieta redukcyjna - szkoła/praca

WHEY premium