SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna Pomoc - Nogi

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 545
Witam Ponownie.
Nie wiem czy w tym dziale powinienem założyć ten temat, czy może w dziale Fitnes, ale zdecydowałem się na ten.

Powiem tyle. Od pasa w góre sylwetke mam ok, lecz moje nogi, 4 litery są troche za duże... Czy są jakieś ćwiczenia, żebym jakoś w miare tracił KG w nogach ?

Chciał bym żebym w pasie miał mniej, i przede wszystkim te nogi i pupa, żeby się zmniejszyła.

Diete mam wysoko białkowo-węglowodanową, ponieważ ćwicze te żna siłowni.


Bardzo bym prosił, abyście podali mi jakiś link gdzie pisze o ćwiczeniach które mogą mi pomóc shudnąć w tej częsci ciała.

Pzdr i czekam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie da się schudnąć z jednego miejsca.


Pzdro

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-08-02 22:42:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
miejscowe spalanie tłuszczu nie istnieje, rób ćw na potrzymanie aż góra dokoni nogi

np 3ćw po 3s suchwnia,prostowanie,uginanie lub przysiad,prostowanie,uginanie.

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 545
A bieganie ? Wpływa to na chudnięcie nóg / pupy, czy tylko rozwija mięsnie nóg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Łydki od biegania się fajnie wyrabiają, szczególnie od HIIT'a.

Jakie ćwiczenia wykonujesz na nogi ?

Może ci się tak wydaje, że strasznie urosły ci posladki bo krótko ćwiczysz i mięśnie rosną "bo muszą" nawet przy kiepskim odżywianiu.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 545
Narazie tylko przysiady ze sztangą 37 kg... A nogi od wielu lat mam za duże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10695
Robisz przysiady ze sztanga 37 kg i masz za duże nogi? Nie żartuj. Pewnie tylko sie
Tobie wydaje, że są za duże.
Najlepiej zamieść zdjęcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 220108
Wklej zdjęcie jeśli możesz to zobaczymy czy faktycznie tak jest

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Zależy czy mówimy o smalcu na tyłku i udach czy też o muskulaturze. Jeżeli to tłuszcz się odkłada to powinieneś się wziąć za dietę i ćwiczenia redukcyjne i przerwać dietę węglowodanowo-białkową.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
ja mam slabe nogi a 100 kg bez problemu idzie... ehh a czemu nigdy nikt nie napisze "mam zastoj w udach" tylko "biceps nie chce rosnac-pomocy" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 545
Jutro zrobie zdjęcie Aparatem i dodam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening-masa

Następny temat

FBW czy coś innego?:)

WHEY premium