SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Postanowienia.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7411

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

75 kg

Wzrost

180 cm

Staż treningowy

2 miesiace

Obwód pasa

nie wiem

Obwód klatki piersiowej

nie wiem

Obwód uda

nie wiem

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Piłka Nożna(3-4 razy w tyg,) , siłownia(3-4)

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Staram nie jadać fast foodów,słodyczy i ograniczyć alkohol.

Stan zdrowia

Bardzo Dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

Piłka Nożna ,Siłownia

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Brak

Wrażliwość na stymulanty

Nie wiem

Możliwosci finansowe

około 150 zł na miesiac

Cel/problem/opis

Jak wyżej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1536
Tutaj fota wiadomo ze roznie sie wyglada na zdjeciach ...oswietlenie itp itd sami wiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1536
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1536
Czy ktoś może się wypowiedzieć czy mam jeszcze przybrać na masie czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385568
wg mnie buduj sie bo tu nie ma co redukowac bedziesz jak szczypiorek w ogródku jak zaczniesz ciac kalorie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1536
No to może tak...ja wam wyślę przykładowe zdjęcie takiej budowy o jakiej marzę (czyt. marzę :D ) a czy z moim ciałem da radę to ocenicie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1536
Mniej wiecej oczywiscie...ten jest nawet ciut zbyt upakowany..mogłbym byc mniej..ale coś w tym stylu

http://p1.uniface.pl/p1.uniface.pl/d3ba9677137826775b6882e237f27f44.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BMI to ściema :) Ja mam 26, kolega 23, a tłuszczu to on ma zdecydowanie więcej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Masuj a spokojnie dojdziesz do tego co chcesz

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1536
A jeszcze jedno...Chcąc osiągnac ten efekt jak ten gosc na tym zdjeciu..ile potrzeba czasu ? Chcialbym do lipca juz byc tak w miarę fajnie zbudowany :) Wiec ile czasu poswiecic na mase zeby moc znow redukowac.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385568
nikt ci jasno nie okresli to juz indywidualna sprawa , zaczniesz sie budowac i zobaczysz jak rośniesz i w odpowiedniej chwili podejmujesz decyzje o wycince
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie na cczo a katabolizm

Następny temat

Potrzebna pomoc - dieta

forma lato