SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Postanowienia.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7405

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

75 kg

Wzrost

180 cm

Staż treningowy

2 miesiace

Obwód pasa

nie wiem

Obwód klatki piersiowej

nie wiem

Obwód uda

nie wiem

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Piłka Nożna(3-4 razy w tyg,) , siłownia(3-4)

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Staram nie jadać fast foodów,słodyczy i ograniczyć alkohol.

Stan zdrowia

Bardzo Dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

Piłka Nożna ,Siłownia

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

Brak

Wrażliwość na stymulanty

Nie wiem

Możliwosci finansowe

około 150 zł na miesiac

Cel/problem/opis

Jak wyżej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a6w tylko napompuje Twoje mięśnie :) skończysz ćwiczyć to efekt zniknie :)
Białko stosujesz według braków w diecie. Brakuje białka z jedzenia - dajesz proch. nie brakuje, nie dajesz.
BCAA jest dla ochrony mięśni przed katabolizmem - czyli de facto nie zwiększą Ci się od tego mięśnie.
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1536
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234951
przeczytaj pkt 6 regulaminu forum

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1536
Zakupiłem to białko i mam pytanie :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1536
Mam brac to 3 razy dziennie po 30 g tylko w dni treningowe czy codziennie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Białko w prochu stosujesz według braków w diecie, gdy nie masz możliwości zjedzenia porcji mięsa, sera itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1536
Wyciskam jakiś ciężar na sztandze prostej wiadomo jak....ale mam pytanie.Czy gdybym ten sam ciężar w ten sam sposób wyciskał ale na sztance kratownicy to inne partie mięśni wtedy pracują? Bo wtedy dłonie były by inaczej ułożone więc chyba ma to jakiś wpływ na ćwiczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234951
jasne, ze ma

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1536
No skoro ma...To jakie partie mięśni wtedy pracują ? Która część ciała się bardziej kształtuję ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1536
A jeszcze jedno pytanie : Trenuję Piłkę Nożną w Środy i Piątki a w weekend Rozgrywam Mecze , wiec pon jest wolny i chciałbym go przeznaczyć na bieganie,posiadam taki niebieski pas na brzuch i podejrzewam że jest on do spalania tkanki tłuszczowej.Można z nim trenować i biegać normalnie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie na cczo a katabolizm

Następny temat

Potrzebna pomoc - dieta

forma lato