SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiek pomiędzy cardio a treningiem siłowym

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1542
Witajcie, jest to mój pierwszy post, więc jeżeli umieściłam go w złym dziale, lub zrobiłam coś źle to z góry przepraszam. Jak dotąd moja przygoda ze sportem to przede wszystkim biegi, bardzo długie, przez co mięśnie nie miały jak się wyrobić ( kocham uczucie mega wyczerpania ) , od niedawna zaczęłam chodzić na siłownie i zawszę robiłam sobie tylko 30 minut biegu potem 20 minut trenażer wspinaczkowy ( mega ciężkie ćwiczenie ) i na końcu wchodziłam do sauny na godzinkę. Teraz zmieniam siłownię i będę zaczynać trening o 7.40 , mój plan wyglądałby tak :
7.40 - 8.40 bieganie
9.00 - 10.00 ćwiczenia grupowe
10.00 - 11.00 ćwiczenia siłowe
11.10 - 12.10 sauna na podczerwień
czasami po saunie masaż bańką chińską/masaż klasyczny 45min/60 min

Bardzo proszę o porady co jeść przed/w trakcie/po treningu. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Mój cel, to przyrost suchej masy mięśniowej ( szczególnie pośladki) a najlepiej rekompozycja :), ale to nie koniecznie, bo jak dotąd odżywiałam się tylko czipsami, pizzą, frytkami, batonikami i colą więc myślę, że jeżeli zacznę się zdrowo odżywiać i tak trochę tkanki tłuszczowej zejdzie. Mam 178 cm. wzrostu i 69 kg. Tłuszcz zbiera się przede wszystkim na brzuchu. Nogi i ręcę mam chudziutkie. Ogólnie jestem szczupłą osobą, ale mam zgromadzony tłuszcz w pewnych miejscach. Wiem, że mój trening jest za długi i generalnie lepiej nie łączyć cardio/aero i siłowych, ale ja nie potrafię żyć bez biegania, bez sauny też nie :) . Jeżeli chodzi o suplementy, to całe życie nawet wit, C w tabletkach nie biorę, jestem przeciwna spożywaniu jakichkolwiek składników w formie tabletek/proszku, czy da się to ominąć ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1542
Chciałabym dodać, że moja tkanka tłuszczowa to 22,3 % a mięśniowa to 43,9 % . Nie chodzi mi o rozpisanie diety tylko,, o to kiedy jeść węgle a kiedy białka. Czy może być tak, że godzine przed treningiem zjem bialko i jakies warzywa, po bieganiu cukry proste, czy może brac ze sobą np. koktajl banan+maślanka/kefir + ksylitol i pić go po bieganiu i od razu po treningu silowym ? Czy może wziąć ze sobą jakiś posiłek białko+węgle i zjeść przed/ i po trenigu siłowym ? Przykładowa dieta:

Godzine przed aero białko + warzywa
bezpośrednio po aero koktajl z maślanki, banana i ksylitolu
bezpośrednio po siłowych znów koktajl, czy mogę iść na saune i 30 minut po saunie zjeść posiłek skladajacy się z węgli i bialka ?

Zmieniony przez - klaudi04 w dniu 2015-03-04 13:33:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f446.html łapaj wejdź tutaj poczytaj i na prowadzą Cię kobiety na właściwą drogę.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masy do oceny

Następny temat

Sauna a odchudzanie ?

WHEY premium