SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porusz swoje barki !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dałbym raczej ściaganie wyc. poziom. do klatki[oburącz]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
tak sobie przeczytałem i ogólnie podoba mi się , ale myślę sobie czy do Cyklu 1 , można by na sam koniec dorzucić jeszcze szrugsy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
szrugsy- kaptury- to odzielna grupa, nie sadze ay to wpłynelo jakoś na treniowane mieśnie w takim ukladzie[a przede wszystkim kolejności] jak chcesz to wprowadzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Przepraszam że odświeżam ale mam pytanie. Czy używamy stałego ciężaru czy robimy progresję ?

"Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić"

Konfucjusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w fazie zwiększania wytrzymalości można zastosowac stały- w pozostałych napewno progresja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
dziex ;]

"Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnosić"

Konfucjusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
A jak to jest ze stosowaniem regresji na barki? W treningu klatki po dłuższym czasie trenowania progresje zamieniłem na regresje, i zanotowałem znaczny wzrost siły, warto też spróbować z barkami?

Zmieniony przez - SebaWlkp w dniu 2009-09-07 19:30:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
o regresji jest osobny temat- ten jest o okreslonej formie/metodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 928
Witam w ostatnim cyklu masowym nie ma ćwiczenia na tylne aktony?
Może dodać unoszenia sztangielek w opadzie?

Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do zrobienia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jak to nie ma nic... a pierwsze ćwiczenie[jak nie masz wyciągów to zamien na nie]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwny ból w przedramieniu

Następny temat

Ocencie tren na mase

WHEY premium