SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwny ból w przedramieniu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4210
Jak cwicze to strasznie mnie rwie przedramie toz anczy z kazdym powtórzeniemnp n bieceps coraz gorzej a jak puszczam gryf to wtedy zaczyna naprawde bardzo boleć i ustaje aż nie boli. Najpierw cwiczyłem na długim gryfie to było spox nic nie bolalo potem zmieniłem na łamany i 40 robiłem serie na biceps 4 x 10 i zaczeło mnie coś tak własnie bolec i wróciłem do prostego ale nadal rwie:/ wiecie moze od czego to jest??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9594
Ja bym skonsultował sie z lekarzem pierwszego kontaktu czy jak on się tam zwie ale patrzac na sytuacje służby zdrowia nie wiem czy cie przyjmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4210
hehe dlatego do lekarza nie mam zamiaru sie wybierać:D hehe sam sięjakośwykuruje moze przejdzie wlasnie cwiczylem dzisiaj na biceps przedchwila i tak mnie rwie nie wiem moze sobie spalilem miesien:/ czy jkoś tak:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
ja tez tak mialem.. pewnie troche zaniedbujesz przedramie i nie wytrzymuje ciezaru, ktory bierzesz na bic! cwicz przedramie po jakims czasie bedzie dobrze. Cos slyszalem o owijaniu gryfu recznikiem pozdrawiam

yyyyy.. zakladam ze nie cwiczysz zbyt dlugo

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4210
hehe nie no cwiczye sporo czasu:] hehe w przedramiueniu mam 33 a w bicu 40 przedramie mam dobrze rozwiniete a wczesniej mnie nie bolalo jak bralem te same ciezary co teraz a teraz boli:/ al i tak dzieki za rozmyślania na moj temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
aha no to musisz sie jednak do lekarza wybrac skoro wczesniej przy tych samych ciezarach nic sie nie dzialo. A moze przemeczyles przedramie poprostu.. pozdrawiam

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4645
miałem dokłanie to samo i powiem ci tyle ze nie przestanie boleć jak nie zrobisz przerwy w treningu dotąt az przestanie boleć + jeszcze tydzien wolnego lepiej nie kombinować bo nie o to chodzi ale lepiej poczekać masa nie ucieknie a ty bedziesz spał spokojnie ))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4210
pewnie macie racje bo sie znacie na ty za rady dziekuje sogi bym posłał ze te dobre rady ale nie mam abonamenta moze jak bede mial to sie zoabczy.
Przerwe zrobiłem prawie dwa tygodnie i nie przechodzi:/ sam nie wiem chyba ybiore sie do tego lekarza zobaczymy:)
jeszcze raz dziex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Było wiele razy - to najprawdopodobniej stan zapalny tkanek miekkich przedramienia - przy kości promieniowej.
Unikaj cwiczen w ktorych boli, zastosuj masc przeciwbólową i tab. przeciwzapalne (np. ibuprom wg wskazówek na ulotce) Jak nie przejdzie po tygodniu to do lekarza.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
ja wlasnie mialem cos taiego i zrobile dokladnie jak kolega powiedzial. tydzien regeneracji mi wystarczyl zeby przestalo bolec.

Student Turystyki i Rekreacji

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból głowy podczas treningu

Następny temat

Porusz swoje barki !!!

WHEY premium