SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porusz swoje barki !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
przyznam sie ze po czyms takim ledwo co moge napic sie wody- przeanalizuj to zdanie, raczej jego sens a nie formę a otrzymasz odpowiedź- tak bowiem nie powinno być, trening powionien uszkadzać w pewnym sensie włókna mięśniowe- ale ich nie niszczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 449
mam pytanie. jak wyglada to cwiczenie w 2 cyklu na barki wyciskanie sztangi(Ew sztangielek) z klatki siedząc 4s. 4-6 powt. jestem juz o 1 cyklu i robie wszystko z serii porusz i jestem strasznie zadowolony:) pozdrawiam pomyslodawce hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 449
To chodzi o wyciskanie sztangi sprzed glowy? bo dokladnie o takiej nazwie nie ma cwiczenia w atlasie cwiczen!;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 630
Super, sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1353
Czy w tym programie treningowym są uwzględnione kaptury. Czy należy je jeszcze skatować osobno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3591
Witam. Przepraszam, ze odswierzam temat, ale nie ma sensu zakladac nowego :) Robie ostatnie 8 tygodni juz, czyli mase i mam problem :

1) Odwrotne rozpiętki z uchwytami linek wyciągu 4 s - 8-10
[http://www.trec.com.pl/index.php?TRENING=2&POD=320]
2) Wznosy sztangielek bokiem stojąc poniżej poziomu barków + wysokie wznosy sztangielek nad głowe (tzw. pajacyki) 3 s - 8-10

Czym moge zastapic to pierwsze cwiczenie?

I jeszcze to drugie hmm w jaki sposob to wykonywac? bo zabardzo nie rozumiem... najpierw wzniosy do poziomu barkow i potem co? opuszczam i pajacyk ? i to sie liczy jako jedno powtorzenie? czy poprostu robic do poziomu barkow, przytrzymac i dociagnac ?

Prosze o szybka pomoc

"Szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke.."

http://www.sfd.pl/Method99/_Mistrzostwo_Polski_-_BLOG-t454455.html - Moja droga na szczyt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
1. Inne dowolne ćwiczenie na tył barku
2. To jest seria łączona. Najpierw duży ciężar i pół ruchu, jak skończysz bierzesz lżejsze sztangielki i dobijasz pełnym zakresem wysoko nad głowę.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwny ból w przedramieniu

Następny temat

Ocencie tren na mase

WHEY premium