SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porozmawiajmy o wynikach badań na poziom testosteronu we krwii

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
mac044
miczelx
mac044
W miarę ok, ale nie lepiej ci brać 250 mg e3d ?

Prosze wyjasnij dlaczego w miare ok, a nie np dobry lub hooyowy ?


Ale co tu ma być do wyjaśnienia ? hooyowy nie jest, wspaniały też nie więc według mnie jest ok ...

tak wlasnie myslalem

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 391 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7158
Ale co miałbym innego tutaj napisać, proszę napisz mi bo sam nie wiem zbytnio o co tobie chodzi według mnie wynik jak wynik przynajmniej widać, że coś jest, a nie sam olej ( z resztą bardziej to chciałem zwrócić uwagę na dużą dawkę e6d czy nie lepiej byłoby rozbić na mniejsze, a częściej )

I nie chce żebyś odebrał mój post jako jakąś zaczepkę czy coś w tym stylu, bo takowej nie szukam, a chciałbym się dowiedzieć jakie jest twoje zdanie na ten temat, że tak mnie cytujesz %)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Trafiały się osoby co miały testa w normie, po powtórzeniu badań wynik był zupełnie inny (ponad skale). Więc to wszytko nie jest tak zawsze oczywiste.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 289 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4402
250 mg enana e3d 12x norma tego się nie spodziewałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
To, że badania nie są miarodajne już ustaliliśmy jednak postanowiłem zbadać ostatnio 2 środki.

System ten sam. Strzały były poniedziałek/czwartek. Obydwa badania - strzał w poniedziałek - badanie w czwartek.
Czemu tak? Chciałbym wykluczyć to, że w oleju jest tylko prop. GEP wypadł w tym przypadku niestety bardzo słabo.
Znajomi jedzą ich orale i biję treny bardzo zachwalając więc może to kwestia akurat tego środka.

Squibb - w mojej ocenie bardzo dobrze wypadł i nie będę się tutaj rozwodził czy norma ma być 5 x czy 10x
Czuję się świetnie i tak powinno być na testo.

1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
miczelx
Nie czuje sie na silach oceniac towaru na podstawie wynikow testa z krwi, brak mi 6stego zmyslu wiec zostawiam to sepcom z tego tematu
Nie mam zdania serio, niewiele mozna tak wyczytac


prost4k
Trafiały się osoby co miały testa w normie, po powtórzeniu badań wynik był zupełnie inny (ponad skale). Więc to wszytko nie jest tak zawsze oczywiste.


Idealne puenty.Od tej pory takze nie patrze na wyniki. Chłopak u mnie na pewnym ug mial tescia 10x ponad norme a drugi na tej samej dawce tego samego ug 3x ponad norme i ten co ma 3x ponad norme szybciej progresuje niz ten drugi
Dla mnie wystarczy ze tesc jest podniesiony choc 2-3x i juz mozna bawic sie w progres ale jesli juz mam patrzec na te wyniki wyzej to GEP spadl na psy a jeszcze niedawno w UK kumple sie zachwycali tym labem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Istnieje opcja, że GEP z UK nie ma nic wspólnego z tym w PL.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 58
Śmieszny temat. Już samo miejsce iniekcji daje inne półtrwanie tym samym maksymalne stężenie w krwi. Im bardziej ukrwione miejsce tym czas półtrwania krótszy, za to chwilowe wyższe stężenie we krwi. Są różne osoby u jednego szybszy pls, wyższe ciśnienie i wtedy środek będzie się lepiej/szybciej wchłaniał. Jeśli ktoś myśli że bredze popatrzcie na ten wykres: http://jpet.aspetjournals.org/content/jpet/281/1/93/F1.large.jpg


Zmieniony przez - Adaśk w dniu 4/14/2017 5:39:45 PM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41437
Mam podobnie zdanie jak Miczelx. Ciężko jest ocenić towar z wyników krwi. Nawet jeżeli robi to jedna osoba i porównuje na sobie towar x z towarem y w identycznych dawkach. Słabszy wynik testa niekoniecznie będzie świadczył o mniejszym stężeniu. I tak jak napisał rkarpinski bardziej w ocenie kierowałbym się samopoczuciem, regeneracją, etc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze tluszczu dla kobiet

Następny temat

B.M.F Salvation - proszę o pomoc

WHEY premium