SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porozmawiajmy o wynikach badań na poziom testosteronu we krwii

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
MalcerzV3
SalvatoreLucania
No wlasnie skad tu sie u nas wzielo ze pierwsze co kupujemy butle cypio labu XY a kolega kupuje konkurencyjny lab XQ i obaj zaraz skupiaja sie na badaniach i wynikach. Jednemu wyjdzie 2500 a drugiemu 4500 i ten drugi jest dumny niesłusznie twierdzac ze ma towar tzw kose a lab XY to niemal kujawski a tak naprawde nie wiemy jakie rzeczywiscie siedzi stezenie w danych srodkach,

Nie wiemy, ale wynik w organizmie zawsze jest realnym odzwierciedleniem tego co siedzie we flakonie. Tu nie ma żadnej magii. Estr olejowy wiąże testosteron i powoli uwalnia go do krwi. Badanie widzi cały testosteron, czyli także ten związany z olejem.
Owszem laby są przygotowane do badania w zakresie normy, przy wielokrotnym jej przekroczeniu niepewność pomiarowa rośnie, ale na pewno błąd pomiaru nie może wynosić 50% czy więcej. Można zadzwonić do laba i spytać się jaka jest niepewność pomiarowa przy wysokich stężeniach.
W sytuacji gdy jednemu typowi wychodzi 2500 a drugiemu 4500 (czyli ~50% mniej) może ze sporym prawdopodobieństwem założyć że ten "2500" ma gorszy towar.



Bzdury, bzdury, bzdury. Czy wyjdzie 2500 czy 4500 na badnaiach krwi wiekszego sensu to nie ma. Coraz wiecej osob sie o tym przekonuje bo na tych badaniach krwi wychodza bzdury czasem co widac chociazby na dwoch przykladach pierwszy ktos wkleil link do tematu na poprzedniej stronie a drugi przyklad u gory tej strony.

Sporej czesci ludzi bedzie ciezko zrozumiec ze wzorowanie sie tymi badaniami nie do konca ma sens.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 107 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64477
Panowie dzisiaj koło 18 lotka enana,lepszą opcją bedzie zbadać testo jutro (14h po iniekcji) czy pojutrze (38h po iniekcji) w którym wypadku stężenie bedzie wyższe?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
14h po powinno byc wyzsze, ale to lekko wrozenie z fusow,
tak czy siak roznica nie bedzie znaczaca

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 579 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22643
Bije nandro z Gep prolka mi nie podwyższa próbowałem tsk samo z andro też nie podwyższa więc chyba tak nam
Dostałem Susta z nexa na spróbowania, wbilem flakon. 1 ml co 2 dni wynik taki Sam jak przy Cypio z andro tylko że Cypio bilem mniej.dzis ostatni strzał z Susta i to pół centa zostało i dziś badanie po paru godzinach,ale widać że działa





Zmieniony przez - Kreaxxx w dniu 2017-04-18 19:53:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 62 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6145
Witam , mam takie pytanie , a mianowicie zrobiłem dziś badanie na testosteron w 5 tygodniu cyklu.Laboratorium wskazało wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 62 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6145
>15,0 i teraz ,czy jest jeszcze możliwość ,aby zrobili dokładniejszy wynik po skontaktowaniu się z nimi czy raczej trzeba powtórzyć całkowicie badanie i zaznaczyć ,że chcę wynik dokładny. Chociaż ,gdy dziś zaznaczyłem to Pani wykonującej badanie ,to nie bardzo wiedziała o co mi chodzi. Sory ,że tak na dwa razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
trzeba ponowic i sprezcyzowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 62 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6145
Haha jakby to bylo takie proste ,dala mi numer do laboratorium ,bo mi powiedziała ,ze ona nie moze im dyrygowac i dala numer do laboratoriumm ,gdzie takze nie wiedzieli o co mi chodzi ,tlumaczac ,ze sa normy do danego wieku. Kiedy im dokladnie wytlumaczylem ,dali mi numer do nastepnego laba gdzie sie tym zajmuja i chodzi po prostu o to ,czy te probki sa przez jakis czas trzymane i gdy tam zadzwonię jest mozliwosc ponownego zbadania z uwzglednieniem rozcienczenia?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7992
Zawsze to jest jakis punkt zaczepienia w kwestii czy srodek dziala.
Ostatnio na jednej z grup koles pisze ze bije firme "taka i taka" ze kozak lab a wynik mial x18 norma. No litosci a ponoc bite bylo standardowe powiedzmy ilosci cypio pon i czwartek 250mg. Wszystko rozumiem ze mozna pimpowac jak.ktos chce ale nie pisac takich bzdur ze x18 norme ma testa. Badania nie wkleil ale twierdzi tak jak napisalem. Oczywiscie wersja ze bil poprzednio inny lab i wynik ledwo x2 mial. Takich bzdur to nie trawie.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze tluszczu dla kobiet

Następny temat

B.M.F Salvation - proszę o pomoc

WHEY premium