SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady dla początkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3
Witam. Chciałbym prosić o porady bardziej zaawansowanych forumowiczów. Otóż zacząłem ćwiczyć W DOMU, jednak nie bardzo wiem co dokładnie robić, żeby nie złapać kontuzji itd.. Chodzi mi głównie o doradzenie w kwestii jakie ćwiczenia wykonywać, ile razy w tygodniu, ile powtórzeń, ile serii.

Zaznaczę, że mam 17 lat i jestem niski (169cm), BMI w dolnej normie.

Do dyspozycji mam drążek, sprężyny (do rozciągania i zginania) oraz ściskacz do dłoni. Mogę również coś dokupić. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 547 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4561
Ten artykuł na pewno bd pomocny. Najlepiej zapisz się na jakąś publiczną siłownie, jeśli nie masz takiej możliwości to kompletuj sprzęt - ławka, kilka rodzai gryfów, hantle, obciążenie, drążek, wyciąg górny, dolny, stojaki. Nie wszystko na raz, na początek te najważniejsze. Powoli do celu.

You can't climb on the ladder of success with your hands in your pockets.
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jeżeli posiadasz jedynie wymieniony sprzęt
Odwiedź dział Trening w domowych warunkach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Wszystko na raz

Następny temat

Wszystko i nic

WHEY premium