SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady Dla początkującego!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62
Elo! Mam 13 lat z marcu zaczne 14... Zaczynam teraz trenować regularnie godzinne dziennie na siłownii. Mam 165 wzrostu waże 45 kg na klate biore 42 kg troche słabo dlatego pisze tutaj bo chce żeby ktos mi poradzil co mam jeść i jak ćwiczyć! Jak widać waże bardzo mało zacząłem jeść ostatnio sporo więcej między innymi kurczaka, zupki chińskie i takie tam.... Nie mam pojęcia czy to jest dobre ale jem jak najwięcej! Proszę o porady
Z góty Dzięki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
powiem Ci tak....za wcześnie na trening mozesz robic pompki róznego rodzaju podciąganie na drązku,przysiady...ale z ciezarami poczekaj jeszcze ze dwa lata lub rok

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Moj mlody przyjacielu. Szkoda narazie zycia na zelastwo, jedyne co mozesz zyskac to ubytki na zdrowiu. Jednak jest dobre rozwiazanie ktore wkleje na koniec postu i takim systemem ktory wrzuce mozesz smialo trenowac. Co do diety to mozesz sobie ja ulozyc, piers z kurczaka jak najbardziej ale zupki chinskie juz gorzej. Masz dzial odyzwianie gdzie w postach podiweszonych (tych u gory dzialu) masz wsyzstko. Poczytaj uloz diete i daj do poprawy. Na zelastwo przyjdzie jeszcze czas .
www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm 

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62
Właśnie ćwicze na drązku i na wyciągu. Pompki też robie 3 razy dziennie przysiady tak samo. Nom ale chciałbym żeby było to jakoś widać że ćwicze chce mieć wyrobione mięśnie klatki brzucha itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
3x dziennie pompki to kiepski pomysł, kolego ;)

Iverson podał Ci linka do treningu domatora... na dole masz plany przykłądowe... cwicz tak jak tam jest 3x w tyg - np pon,sr,pt i na pewno będą efekty :)

no i trzeba też pomyślec o odżywianiu :)

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2008-02-23 20:02:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62
Dzięki Wszystkim za rady :) Zobaczymy za pare mięsięcy jakie będą efekty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Zacznij trening domatora robic z glowa + dorzuc do tego zbilansowana diete na lekki plus, a mysle ze sie nie zawiedziesz

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena planu treningowego

Następny temat

plan dla początkującego, pomocy

WHEY premium