SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady dla 14-latka...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 558
Witajcie, w styczniu skończyłem 14 lat i założyłem sobie konto na tym forum, abyście poradzili mi co mam zrobić żeby:
- przybrać na masie (ważę 50kg, a chciałbym z 55-58, mój wzrost ok. 164cm)
- jak się odżywiać (myślę, że najlepiej jeść ryż z kurczakiem, ale nie jestem pewny czy to dobra dieta)
- jakie ćwiczenia, aby mieć grubsze ręce tzn. mięśnie (mam ręce chude jak patyki - niekiedy chudsze od niektórych dziewczyn z mojej klasy i to mnie denerwuje, z nikim nie mam najmniejszych szans)
- jakie ćwiczenia na umięśnione nogi
- na prawdziwej sztandze wycisnę z 35kg na klatę, a na szkolnej - nie wiem jak to się nazywa (atlas?) wziąłem 44kg
- ćwiczenia na klatę
- chciałbym aby ktoś miły napisał mi plan ćwiczeń na biceps, triceps, klatkę i nogi, a także plan diety
Proszę Was, nie mówcie mi, że mam 14 lat i za wcześnie zaczynam. Ja już nie mogę wytrzymać z tym, że jestem taki słaby i chudy (brat się ze mnie śmieje nawet). Jestem słaby, z nikim nie mam szans (siłowych, bo bić się umiem).
Z góry dziękuję, liczę na zdanie zaawansowanych w tym temacie, jak i tych mniej. W każdym razie chciałbym stać się choć trochę silniejszy i lepiej zbudowany.
PS. ławeczkę i hantelki w domu mam, więc z ćwiczeniami nie ma problemu :)

Zmieniony przez - mlodyczlowiek w dniu 2012-05-10 14:51:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 865
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
juz chyba pisales w tym temacie post.

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 112 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4173
Musisz wziąść się ostro za czytanie podwieszonych artykułow. Polecam plan treningowy FBW 3x w tygodniu. Diety nie stosuj na razie. Przeczytaj temat "10 wskazówek żywieniowych". Odżywiaj się zdrowo trenuj i wypoczywaj, a wszystko przyjdzie z czasem. I żeby ci nie przyszło do głowy branie jakichkolwiek odżywek.

Zmieniony przez - mma fighter w dniu 2012-05-10 20:06:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2966
Trening na mase, bo musisz przybrac na masie tak do 70 kg jak nie lepiej, odpowiednia dieta, dobry plan i na silke
I nie zakładaj tyle postów w jednym dziale z tym samym



Zmieniony przez - cwaniak97 w dniu 2012-05-10 20:27:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrac??

Następny temat

Trening dla mnie

WHEY premium