SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening dla mnie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 669

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

14 lat

Waga

45 kg

Wzrost

166 cm

Cel treningowy

MMA , BJJ , Teakwondo , Boks , co z tego lepiej żebym wybrał ?

Staż treningowy na siłowni

Czasem chodzę na siłownię , ale żadko

Uprawiane inne sporty

Piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

wogóle

Dieta

nie jem mięsa w sosie

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

wogóle

Zażywane suplementy

wogóle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13
Witajcie , mam 14 lat , mam około 166 cm wzrostu i waże 45 kg . Chciałbym się zapisać na jakieś sztuki walki jakie byście mi polecili z tych rzeczy :

BJJ (Brazylijsie Ju Jitsu) ; Teakwondo ; MMA ; Boks

Proszę o szybką i szczerą odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
Zacznijmy od tego co cię interesuje ?
Zapewne naoglądałeś się różnych filmów/filmików/walk itp. które zmotywowały cię do treningu . Napisz kto jest twoim autorytetem , co ci się najbardziej spodobało , co cię najbardziej kręci w Sportach Walki .
Napisz troche wiecej o sobie i o tym dlaczego chciałbyś uprawiać Sporty Walki .

Poza tym to pomyliłeś działy :)

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1062
Przy twoich gabarytach w boksie i mma nie poszalejesz , bez obrazy jesteś za chudy chyba że zbudujesz masę ale nie wiem czy ci się to uda. Wybierz sport taki co są wysokie kopnięcia np Teakwondo

Nie pije, nie pale , nie ćpam.
Pomogłem daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
wojtek co Ty mówisz? W boksie są kategorie wagowe i niby czemu z niedużą masą nie może powalczyć? A pozatym to jeszcze dzieciak się rozwija więc za kilka lat może być zupełnie inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1062
moja wina zapomniałem o kategoriach

Nie pije, nie pale , nie ćpam.
Pomogłem daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
wojtek w boksie moglby sobie dorbze poradzic. ja chodzilem rok na treningi i przy 53kg i 165cm wzrostu (2 lata temu to bylo) lałem gosci po 190cm i 90kg ... wszystko zalezy od umiejetnosci ... a wracajac do tematu:
w MMA masz i boks i k1 i BJJ, wszystkiego po trochu. jezeli chcesz byc jakims obalaczem niezłym to BJJ jezeli lubisz walke w stojce - boks, jezeli lubisz i boks i BJJ - MMA. wszystko zalezy od tego co lubisz i co sprawia Ci frajde. bo chodzenie na treningi na sile nie ma sensu i zapewne dlugo nie pochodzisz

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1062
Ale bez masy nie masz wytrzymałości mięśnie są bardzo twarde nie odczuwasz bólu

Nie pije, nie pale , nie ćpam.
Pomogłem daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1062
a może do autora postu muay tay

Nie pije, nie pale , nie ćpam.
Pomogłem daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
wojtek1436 Co ty wgl za głupoty gadasz ? W każdym temacie musisz podkreślać swoją wiedze która popiera 3 miesieczny staż?
Może niech autor sam sie wypowie co go kręci ,bo bez sensu jest wysyłać na bjj gościa którego kręcą wysokie kopnięcia charakterystyczne dla jean claude van damme .
A co do wzrostu to nie ma co sie tym sugerować bo chłopak ma dopiero 14 lat ,także różnie to może jeszcze z nim być .

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porady dla 14-latka...

Następny temat

14latek

WHEY premium