SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady, proszę o jakieś wzkazówki dot. walki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
A myślisz, że ludzie po Zasadniczej Służbie Wojskowej są jakimiś za***istymi żołnierzami?

a czy żołnierze po zsw jada na wojnę?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
a czy żołnierze po zsw jada na wojnę?

Niekoniecznie natomiast wojna może sama przyjechać do nich. Ale tak poważnie myślisz, że napastnikowi jest łatwo odebrać broń gościowi, którzy potrafi jej użyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
żołnierz to zwierze stadne i występuje co najmniej w silę drużyny , plutonu lub kompani o ile jednemu jeszcze byś z***ał kałacha to 120 typom już raczej ciężko

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Ale tak poważnie myślisz, że napastnikowi jest łatwo odebrać broń gościowi, którzy potrafi jej użyć?

komuś kto potrafi jej użyć NIE.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58
broń to nie rozwiązanie np spotkasz kilku dresów i wyciągasz kose oni sie osrają i odpuszczą ... ale za X dni oni spotkają Ciebie i wsadza Ci kose bo będą przekonani ze Ty byś tak postąpił... jeśli wiesz ze nie dasz rady to uciekaj gdzie tylko możesz to nie jest wstyd jak Cie kilku gości goni a Ty uciekasz ... a co do żołnierzy
to oni są odpowiednio przeszkoleni do używania broni i w ewentualnym
jej użyciu i spowodowaniu obrażeń śmiertelnych nie mieli by oni takich problemów jak Ty ( oczywiście chodzi mi o to ze zostali by zaatakowani podczas służby)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1341
Maxxxo, a za co ten grubas się spruł do Ciebie, jeśli można wiedziec? Bo nie wierzę, że od tak sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288
O taką głupią rzecz że szok. Czekaliśmy na zdjęcia w kolejce i zaczął z jeszcze jednym po chwili mnie pchać i wyzywać że niby sie wepchnęłem. Taki byłem podkur**** że po prostu musiałem zaproponować solo. Okazało sie że koleś sie przestraszył mojej ekipy którą go straszyłem i jako pierwszy poszedł do wychowawcy. Ona po mnie zadzwoniła i mówi że ja już drugi raz w bójki sie wdaje i że jako pierwszy proponuje solo i że jeszcze raz to mnie wywalą ze szkoły. Z grubasem musiałem sie pogodzić i w miare jakoś leci. Teraz kolejny frajer mnie z bara ciągnie i ogólnie zaczepia ale oram sie mu oddać bo ma znajomości poza tym boje sie że wylece. Ogólnie w paranoje popadam w tej klasie... Mówie wam nie wytrzymam takiego napięcia przez tak długi czas szkoły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
...po prostu musiałem zaproponować solo. Okazało sie że koleś sie przestraszył mojej ekipy którą go straszyłem...

Za***iste mu solo zaproponowałeś, on kontra twoja ekipa.

Coraz bardziej mam wrażenie, że jakiś taki z Ciebie frajerowaty kozaczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 288
No tak bo drugi raz z kontuzją miałem iść z nim na solo. Chciałem odczekać i potem sie lać a on że teraz.. No to wtedy zaczęłem mu ekipą grozić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1341
Maxxxo, a widzisz? Jak grubas poszedł do wychowawcy to nie uważają go w klasie za konfidenta, więc prawdopodobnie w twoim przypadku zachowaliby się tak samo. Po co sobie nerwy psuc? Zapamiętaj te słowa: KONFIDENT TO OSOBA DONOSZĄCA NA PRZYJACIÓŁ!
Jednak gdy banda z twojej klasy nie może tego pojąc to jest ostro po***ana. A jak mniemam "pulpet" nie należy do twojego grona kumpli.
Trzeba Siebie szanowac! Nie popełniaj tego błędu, który ja popełniłem w gimnazjum. Dałem sobie na głowę wejsc kilku śmieciom, to przez półtora roku mnie orali. Ale "honor" gimnazjalisty nie pozwalał iśc z problemem do nauczyciela... Teraz żałuję, że nic z tym nie zrobiłem, zaoszczędziłbym sobie wielu nerwów.
Co do "nowego" problemu - idź do wychowawcy i powiedz, że koleś prowokuje Cię do bójki. Ciało pedagogiczne powinno zareagowac ostrzej w tym przypadku. Pozdro.

Zmieniony przez - BOHen w dniu 2008-11-14 22:03:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muzyka przy treningu SW

Następny temat

Gołota - Holyfield: wyścig o walkę z Wałujewem

WHEY premium