SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady, proszę o jakieś wzkazówki dot. walki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Chciałem nastraszyć tego grubasa ekipom, no to klasa na mnie że jestem łajzą i niech tylko ktoś się wetnie to ma prze***ane

Ekipa to nie rozwiązanie. Dzisiaj go wyślesz z ekipą do szpitala, jutro on Ci wbije nóż w plecy...

Nie wiem czy jeszcze się bić drugi raz z tym kolesiem.

Jak dla mnie nie powinieneś bo jak drugi raz dostaniesz w ryj to w ogóle się załamiesz.

jest nietykalny ale mnie nie dotyka bo boi się że wyskocze z nim na solo

Nie ma ludzi nietykalnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerze to jak to czytam to ja bym to poprostu na psy zglosil i przeniosl sie ze szkoly. Powiedzmy prawde niezbyt za toba przepadaja wiec masz 2 wyjscia zalatwic to zgodnie z prawem i raczej szybko wymiekna jak policja w to wejdzie bo z tego co widze to sa cwaniaki a tacy to sa cwani do czasu a ktos sie tym zajmie. Druga opcja uzbroic sie w roznego typu sprzety i czekac na rozrobe. Ta sytuacja ma minus tego typu ze nie wiadomo czy ci sie uda, druga sprawa jak ci sie uda to nawet nie licz ze sprawa nie pojdzie na policje. No i musisz miec troche kasy zeby zaopatrzec sie w rozne sprzety sluzace do samoobrony

Zmieniony przez - MRoshi w dniu 2008-11-05 14:48:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58
MRoshi co Ty w ogóle piszesz najpierw mówisz ze dobrze by było iść na policje co moim zdaniem jest niezbyt mądre bo tacy goście dostali by zawiaska albo jakiś tam marny wymoczek i zastanów sie co by było jak by wyszli z paki ...a z tym uzbrojeniem sie to jeszcze lepszy pomysł normalnie pogratulować ,ktoś sobie to przeczyta i pomyśli
ze jak będzie miał kose czy teleskopa to mu nic nie grozi a co by było jak by ta broń została mu zabrana i użyta przeciwko niemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
tacy goście dostali by zawiaska albo jakiś tam marny wymoczek i zastanów sie co by było jak by wyszli z paki

Może by Cie ktoś ścignął, może nie.

a co by było jak by ta broń została mu zabrana i użyta przeciwko niemu?

Czyli zgodnie z tym np. żołnierze nie powinni jeździć na wojny z karabinami bo zawsze mogą im je zabrać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Blondyn prosze mysl... ja mu podalem 2 rozwiazania. Nie powiedzialem ze sa idealne. Z polcija jest legalne... goscie spasuja i sie przestrasza albo beda go sciagac dalej nie wiadomo jak bedzie. Pamietaj ze jezeli pojda siedziec to raczej nie za wiele z nich zostnaie to cwaniaczki w grupie widac po opisie. Nie przypuszczam by w ogole poszli. Tu bardziej licze na efekt psychologiczny Policja=Klopoty=Odpuscic=Nie z******c zycia. Pamietaj ze w Polsce po wyroku nikla szansa jest ze dostaniesz prace, a chec bycia bad boyem znika okolo 20 roku zycia. Opcja 2 zaklada samoobrone z uzyciem uzbrojenia w postaci paralizatora, palki teleskopowej, pistoletu na kule gumowe etc wszysstkie co dziala a najlepiej zeby mial ze soba ze 2 rzeczy. Nie da rady sie obronic golymi rekoma wiec rozwiazanie to zaklada uzycie broni. Nie wspomnialem ze ma wyciagnac gnata i ich wystrzelac, ani tez ze ma wyciaganac noz i pociac. Ma miec cos co ich nie zabije a czym moze sie obronic. Mozliwe jest jednak ze wowczas oni go zaskarza.Jezeli masz lepsze rozwiazanie to zaproponuj. Blagam cie nie mow ze ma przypakowac... ani cwiczyc SW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Czyli zgodnie z tym np. żołnierze nie powinni jeździć na wojny z karabinami bo zawsze mogą im je zabrać...

różnica miedzy Toba a żołnierzem na wojnie jest taka ze on umie sie bronią posługiwac Ty nie.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Nie da rady sie obronic golymi rekoma wiec rozwiazanie to zaklada uzycie broni.

No w tym wypadku biorąc pod uwagę jego możliwości i liczebność "cwaniaczków" to pewnie nie, jednak szansa taka zawsze istnieje.

Blagam cie nie mow ze ma przypakowac... ani cwiczyc SW

Na dłuższą metę myślę, że mogłoby to dać efekt.

różnica miedzy Toba a żołnierzem na wojnie jest taka ze on umie sie bronią posługiwac Ty nie.

Miałem okazję strzelać z AK i wcale nie jest to rzecz bardzo skomplikowana. Natomiast uważam, że zwykły cywil, który posiadałby pozwolenie na broń, gdyby chciał mógłby wystrzelać odpowiednią liczbę godzin, co na pewno ułatwiłoby mu korzystanie z niej. Tak samo z bronią białą. A co do żołnierzy to np. biorąc pod uwagę półroczne szkolenia i tych, którzy wojska unikają mam nadzieje, że miałeś na myśli armię zawodową.

Zmieniony przez - d0l4r99 w dniu 2008-11-09 20:39:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Miałem okazję strzelać z AK i wcale nie jest to rzecz bardzo skomplikowana

miałem okazje znokautować już w życiu kogoś,nie jest to zbyt skomplikowane,myśle ze bokser ze mnie za***isty.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
A myślisz, że ludzie po Zasadniczej Służbie Wojskowej są jakimiś za***istymi żołnierzami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wiem ze mozliwosci z bronia sa niewielkie, ale lepsze to niz nic. Mysle ze to zwiekszy szanse...o ile chlopak sie troche poduczy tym poslugiwac. Zgadzam sie ze trening sw albo przypakowanie daje efekty i to duze, ale na to trzeba lata, po za tym do SW trzeba pasji. Nie mozemy kogos zmusic do nauki samoobrony jezeli nie ma tego we krwi. Z silownia jest tak, ze czasem i po 2 latach ktos ma marna poprawe masy, rosnie natomiast sila i tak dalej. Pamietajmy ze jest to gosc w wieku szkolnym nie bedzie trzymal diety, kupowal odzywek, a sytuacja wymaga szybszej reakcji. No sam widok AK 47 lub innej dowolnej broni palnej ewentualnie wystrzelenie z niej w powietrze mysle ze rozwiazaloby wszystkie problemy i zale ewentualnych agresorow:). Ja i tak obstawiam ze najlepszym wyjsciem jest zawiadomienie policji. Mozecie tutaj mowic o tym zeby nie kapowac, o zemscie i tak dalej... ale tak dlugo jak w spoleczenstwie bedzie ciche przyzwolenie na takie cos tak dlugo nikt nic nie zdziala. Zawsze narzekamy ze musi sie najpierw zdarzyc tragedia a potem reaguja ale czasem poprostu boimi sie zglosic. Wezmy tez pod uwage liczbe napastnikow... zalozmy nawet ze rozwali z 3 przy uzyciu teleskopa beda dalej chodzic do tej samej szkoly oni to napewno na psy zglosza, ewentualnie wezwa kumpli i bedzie gorzej.


Ps
Panowie odchodzicie od tematu, zolnierz ma na ogol na celu zabic, a tu chodzi o obronienie sie. Zolnierz moze miec nawet najbardziej genialne szkolenie pod sloncem nie zmieni sie w johna rambo i nie pozabija wszystkich. Wojsko ze tak to okresle to gra zespolowa i obowiazuja tam troche inne zasady np taktyka, wspolraca, duza role odgrywa rola wywiadu i informacje. Wiec nie widze zwiazku z aluzja do zolnierza:) I bron mozna odebrac kazdemu jezeli np walnie sie go czyms w potylice od tylu, zastrzeli z odelglosci, wbije noz w plecy.



Zmieniony przez - MRoshi w dniu 2008-11-09 22:27:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muzyka przy treningu SW

Następny temat

Gołota - Holyfield: wyścig o walkę z Wałujewem

WHEY premium