SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawić siłe strzału - piłka nożna.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema, chciałbym poprawić swoją siłę strzału, ma ktoś jakieś propozycje?

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl
...::Walka z wiatrakami::...
"Piękni młodzieńcy krótko przystrzyżeni opaleni elegancko ubrani wspaniale zbudowani nie pchaj się bo zbani, witam ją uprzejmnie, jeden z bramkarzy, mówię - z uśmiechem na twarzy sorry to się już więcej nie zdarzy...".
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 125 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2466
kop raz dziennie starego w dupe



Minio gej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


-----------------------------
POLSKA GUROM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Kiedyś też się nad tym zastanawiałem Z ćwiczeń to:
1)ODWODZENIE NOGI W Przód
2)PRZYWODZENIE NÓG DO WEWNĄTRZ

Więcej nie znaczy lepiej. Siłą jest technika.
Pomóż nakarmić głodne dzieci: http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Andrew: wal się d****u!
Jaguar: a nie da się jakoś wyćwiczyć i zwiększyć siły, bez maszyn?
Michail: zerkniesz tu?

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl
...::Walka z wiatrakami::...
"Piękni młodzieńcy krótko przystrzyżeni opaleni elegancko ubrani wspaniale zbudowani nie pchaj się bo zbani, witam ją uprzejmnie, jeden z bramkarzy, mówię - z uśmiechem na twarzy sorry to się już więcej nie zdarzy...".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
Stara ekipa ma problemy?
Nie wiesz jak ćwiczyć?
Wiec się przydam!

ha wiedziałem.

Dużo przysiadów i wyskoków do góry z miejsca!
Biegi z obciażnikami.
Skakanie z obciążnikami do przodu (takie kicanie).

Nie wiem ale może to pomoże jezeli nie chcesz maszyn.

Unikaj sterydów, bądź czysty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chesland:
Stara ekipa ma problemy? NIOM
Nie wiesz jak ćwiczyć? WIEM JAK ĆWICZYĆ, TYLKO NIE WIEM JAK SKUTECZNIE POPRAWIĆ SIŁE STRZAŁU...
Wiec się przydam! OBY...

ha wiedziałem. ...

Dużo przysiadów i wyskoków do góry z miejsca! PRZYSIADY SPOX ROBIE 3 RAZY W TYGODNIU!, A WYSKOKI - MUSZĘ UWAŻAĆ NA KRĘGOSŁUP, MAM WRODZONE ROZSZCZEPIENIE ŁUKU KRĘGOWEGO...
Biegi z obciażnikami. - KONTUZJOGENNE - WIĘC ODPADA...
Skakanie z obciążnikami do przodu (takie kicanie). TO CO WYŻEJ.

Nie wiem ale może to pomoże jezeli nie chcesz maszyn. - JAK NIE WIESZ TO PO CO PISZESZ?

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl
...::Walka z wiatrakami::...
"Piękni młodzieńcy krótko przystrzyżeni opaleni elegancko ubrani wspaniale zbudowani nie pchaj się bo zbani, witam ją uprzejmnie, jeden z bramkarzy, mówię - z uśmiechem na twarzy sorry to się już więcej nie zdarzy...".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
Piszę bo chcę ci podsuwać jak najwięcej pomysłów.
Któryś z nich sobie wybierzesz.
Im większy wybór tym lepiej.

Chcę ci pomóc cieławieku więc mnie nie gaś i tym podobne.
Miał być zawarty sojusz.

Pytaj michaiła w mailach bądź na GG. teraz jest na Gadu gadu.


Ale bieganie i "kicanie" poprawią siłę przednich części ud, które będą się szybciej skurczać i energiczniej więc mocniej kopniesz tę kulkę ze skóry.

Unikaj sterydów, bądź czysty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chasland: nie chciałem Cię gasić, tylko powiedziałem co myślałem (jeżeli chodzi o ćwiczenia), a ostatnie słowo, że po co podajesz to, jeżeli nie próbowałeś. To po prostu chcę sprawdzony plan.
A michail'a nie będę łapał na gg, bo nie chce mu w ten sposób zawracać głowy

...::ZaPrAsZaM::...
http://www.ekipa71.prv.pl
...::Walka z wiatrakami::...
"Piękni młodzieńcy krótko przystrzyżeni opaleni elegancko ubrani wspaniale zbudowani nie pchaj się bo zbani, witam ją uprzejmnie, jeden z bramkarzy, mówię - z uśmiechem na twarzy sorry to się już więcej nie zdarzy...".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
Spoko.
Wiadomo badziewia nie przyjmujesz do wiadomości.
Tylko testowany dermakologicznie plan.

Więc:
Ja robiłem tak jak chciałem wyżej skakać bo na nie wszystkie drzewa wskakiwałem:

- przysiady ze sztangą (duże ciężary i mało powtórzeń) wtedy od razu czujesz się lżejszy i możesz mocniej kopać, al to trwa tylko kilkadziesiąd sekund.
- Prostowanie nóg na atlasie (duże ciężary i mało powtórzeń)

- pływanie crowlem

- (znasz takie linki co są przymocowane do drabinek na ścianie?) Możesz sobie jedną z nich zaczepić o kostkę u nogi i wypychać noge wyprostowaną do góry. Albo stanąć bokiem do ściany i wypychać w bok nogę.


Pa. Moje GG: 1488536

Unikaj sterydów, bądź czysty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1674 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73472
przedewszystkim cwiczenia na miesnie brzucha, a poza tym to albo masz kopyto albo nie , to dar od boga , mozesz byc bardzo silny a strzal miec slaby

.

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rowerek??!!

Następny temat

trening hardgainera

WHEY premium