SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pilka nozna a kulturystyka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1631
Jestem po lekturze Systemu cwiczen Weidera i nasunelo mi sie takie pytanie. W ksiazce sa opisane plany treningowe dla koszykarzy, bokserow, plywakow ale pominieto m.in. pilkarzy. Chchcialbym wiedziec jak waszym zdaniem to powinno wygladac po kolei trenujac na mase, sile, rzezbe. W ilu dniach treningowych zmiescic plan w mikorcyklu tygodniowym. Dodam ze trenuje 3 razy w tygodniu po 90min(pilkarski oczywiscie a wiec sporo biegania + mecz w weekend (jeszcze wiekszy wysilek energetyczny). Nie wiem czy to sie jakos wiaze. Moze lepiej jest zmiescic trening w 3 dniach trenujac z dniami pomiedzy przerwy a moze 2 razy w tygodniu a moze 4 lub wiecej.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Drygi16

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wszystko zalezy od tego jak chcesz traktowac ową "kulturystykę" - zasadniczym też elementem bedzie właściwe odzywianie.

trening mysle, ze nie powinien wiele sie róznic niz np. dostosowywany do koszykówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1631
Kulturystyke oczywiscie powaznie tzn. jezeli rozumiemy to tak samo. Powaznie w moim znaczeniu oznacza to ze skupiam sie na cwiczeniach budujacych sylwetke a nie na treningu silowym typowo pod pilke nozna np. z mniejszym wzieciem pod uwage gornych partii i skupieniu sie tylko na nogach.

Od koszykowki mowisz tez mi sie tak wydaje ze jest to najblizej jednak tam nie ma az tyle biegania co w pilce. Myslalem jeszcze o boksie bo tam jest tez duzo ciezkiej pracy na wysokim tetnie.

Drygi16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeśli więc skupiasz sie bardziehj na kulturystyce niżli na rozwoju podporządkownym pod piłke nożną- czy tez inny podobny sport- to odpowiedź wlaściwie nasuwa się sama- trzeba ukierunkować wlasnie tak ów trening, nie zapominając o treningach piłkarskich, bedzie to sprawa dośc trudna, ale do zrealizowania, wymagająca rowież nadzwyczajnej uwagi w kwestii odzywiania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja Kiedy Hit kiedy Areoby??

Następny temat

PROSZE O SPRAWDZENIU PLANU TRENINGOWEGO.

WHEY premium