SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa wyniku w wyciskaniu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
Panie Wzorek co do dziennika to ja zalozylem w dziale treningi poczatkujacych zapraszam i prosze o pomoc bo cos jest chyba nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Jutro zaglądnę dopiero wróciłem z zawodów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3887
Cześć Wzorek, dzięki za plan, sprawdził się super :)
A więc przed tymi przygotowaniami od początku lutego miałem chwilę przerwy żeby wyleczyć kontuzję. Przed kontuzją i przerwą wycisnąłbym 95 może 100kg.
Treningi planem wzorka zaczynałem od 85kg x5powt i od 10 lutego wszedłem na kreatynę CM3 z Treca (polecam) Klatę robiłem 2razy w tygodniu- zawsze wyciskanie płaskiej i jedno dodatkowe ćwiczenie na jakie akurat miałem ochotę. Tricepsa tak mocno nie robiłem, pomimo że zwiększyłem obciążenia. Dodałem sobie też na barki (raczej wyciskania) ale również bez przesady żeby nie złapać kontuzji. Nie zawsze miałem czas na 3treningi siłowe więc chyba 2tygodnie miałem tylko 2siłowe i 1-2 funkcjonalne z grupą. Kilka razy ograniczyłem też nieco aeroby po treningu (intensywność lub czas). zauważyłem również, że miałem za mało energii więc dodałem sobie pół paczki węgli więcej (ok 200kcal z kaszy, ryżu). Suple kreatyna, bialko po treningu, bcaa, suple na brzuch typu san probi.
Spopniowo zwiększałem obciążenie jak radizł wzorek, później już robiłem serie 95kg. W sobotę 4 marca max jaki dałem radę w ostatniej serii to 105kg. W sobotę trenowałem rano, a wolę raczej po południu. W poniedziałek zrobiłem mniej intensywny trening na 95 w ostatniej serii.
Na zawodach w czwartek adrenalina też zrobiła swoje i dałem radę wypchnąć 110kg i wygrać przy wadze 83,2kg. Jak to się ma w liczbach? Wynik zrobiłem lepszy o 15kg od miejsca w którym zaczynałem, oraz o 10kg w ciągu 4 tygodni poprawiłem swój rekord. No wydaje mi się, że to całkiem nieźle. Także jeszcze raz dzięki za pomoc z tym treningiem.
Teraz robię kilka dni roztrenowania, małe ciężary, mniej złożonych ćwiczeń. Muszę odpocząć i od 20marca przygotowuję się do zawodów strongman na juwenalia. Suplementację zostawię taką jak mam w tym również kreatynę. Łącznie to będzie ok 16tygodni na cm3 więc sporo dłużej niż zazwyczaj używałem ale chcę spróbować 
Jednocześnie jestem pozytywnie zaskoczony, że nikt nie zadawał tutaj masy kretyńskich pytań jak to zazwyczaj jest na tym forum. Odpowiedź do niczego nie jest potrzebna, a zresztą pytający i tak temat zlewa i nie odpisuje hahaha :D No ale fame musi być. Widać powoli się coś tutaj zmienia. Wzorek widać konkretne podejście, doświadczenie musi robić swoje 




Zmieniony przez - Witcher666 w dniu 2017-03-11 12:01:39

Zmieniony przez - Witcher666 w dniu 2017-03-11 12:02:50
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Cieszy mnie że mogłem trochę pomóc....gratuluję postepów.
Jak bedziesz wchodził na nowy trening , to pisz może coś wymyslimy....


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-03-11 17:46:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opaski na kolana do przysiadu

Następny temat

Trening 4 dni pod rząd, jak to ugryźć?

WHEY premium