SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa wyniku w wyciskaniu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3887
Cześć, chciałbym w ciągu 4 tygodniu poprawić wynik w wyciskaniu tak bardzo jak to tylko możliwe. Co mi poradzicie?

Aktualnie trenuję FBW na wolnych ciężarach (w tym WL, MC, Przysiad) 3 razy w tygodniu. Do tego 1-3 razy mam treningi funkcjonalne, wytrzymałościowe jako uzupełnienie. Od jutra zaczynam też brać cm3 z treca.
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Cieszy mnie że mogłem trochę pomóc....gratuluję postepów.
Jak bedziesz wchodził na nowy trening , to pisz może coś wymyslimy....


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-03-11 17:46:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Witcher666
Cześć, chciałbym w ciągu 4 tygodniu poprawić wynik w wyciskaniu tak bardzo jak to tylko możliwe. ?

.


To znaczy ile jest teraz , a ile chciałbyś żeby było ?

Na FBW ciężko zbudować siłę ....chyba że zmodyfikujesz same ćwiczenia niezbędne do poprawy wyciskania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jeśli swoje już dźwigasz to w 4 tygodnie wyników zbytnio nie poprawisz. Budowanie siły to proces długotrwały.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3887
Rekord mam 100, teraz byłoby to ok 95. Nawet odpowiada mi taka modyfikacja FBW żeby ten wynik poprawić. Oczywiście chciałbym jak najwięcej, myślę, że 110-115 jest realne, zwłaszcza, że mogę wyciskać 2-3 razy w tygodniu przy FBW
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
W takim razie mały eksperyment podczas treningu FBW....

Rób dwa razy w tygodniu klatkę , ale na ilości powtórzeń 2-3 x 4-5 serii w podstawowym ćwiczeniu , czyli wyciskanie na ławce płaskiej....
Drugie pomocnicze ćwiczenie w tym dniu rób w zakresie 4-6 powtórzeń x 4-5 serii....i tyle klaty na dany dzień.

Inne grupy rób jak dotychczas , chociaż możesz podobny sposób wdrożyć przy tricepsie...

Obciążenie w wyciskaniu dobierz dokładnie....żeby w serii ciężko było wykonać ostatnie 1-2 powtórzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Poleć tak 4 tygodnie i zobaczymy....co zdziałasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3887
Dzięki za pomoc, zastosuję metody, a przekonamy się jak poszło 10 marca :) Jak rozumiem trenuję na jednym obciążeniu, bez progresji ciężaru?



Zmieniony przez - Witcher666 w dniu 2017-02-10 20:00:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1092 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14212
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
Witcher ile warzysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Witcher666
Dzięki za pomoc, zastosuję metody, a przekonamy się jak poszło 10 marca :) Jak rozumiem trenuję na jednym obciążeniu, bez progresji ciężaru?



Jeśli na danym stałym ciężarze zobaczysz że w przed ostatniej serii spokojnie wyciskasz ,to do ostatniej serii możesz coś delikatnie dołożyć....pamiętaj jednak że bez przesady , bo cięzar z ostatniej serii będzie Twoim obciążeniem na kolejny trening.
Będziesz musiał nim zrobić znowu 4-5 serii po 4 powtórzenia....

Teraz wszystko jasne...?

W razie pytań pisz....najlepiej jakbyś założył DT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
00PiotR00
Witcher ile warzysz?


Z profilu wynika że jakieś 78kg...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opaski na kolana do przysiadu

Następny temat

Trening 4 dni pod rząd, jak to ugryźć?

WHEY premium