SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa proporcji ciała - MASA ->ZDJECIA !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Dobra, będę masował. Powiedzcie mi tylko wg jakiego schematu obliczyć swoje zapotrzebowanie tak,żeby wszystko było prawidłowo? Mogę się posłużyć Vitamlmaxem, ale jaki dać współczynnik aktywności i ile kcal na plus?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
wedlug mnie nie ma senu masowac bo co zlapiesz ze 5-8kg a w pasie ze 5cm i bedzie ciezko to potem zredukowac wez sie wytnij a od wrzesnia zacznij mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Qazar, jeżeli czytasz ten temat to zajmij głos, na pewno pomoże mi to podjąć prawidłową decyzje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie masował bym również skupił bym się na pozbyciu tłuszczu wtedy zaczął wszystko od nowa....

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Redukcja musiałaby być na 0 czy z bilansem ujemnym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 461 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4208
Ujemny. Postaraj się zejść do ok. 11% bf i wtedy zacznij masę.

Jeżeli pomogłem, to wspomóż sogiem:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Mógłby któryś z moderatorów się wypowiedzieć? Nie chce znowu błądzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Przysle ci tu studenta on jest modem to pozamiata studensky

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie mod odżywiania, ale napisać mogę

IMO temat jest nieporozumieniem

to Ty powinieneś ocenić czy chcesz masować i czy nie przeszkadza Ci pas, czy też zbić go i dopiero potem masować, jak widać każdy ma odrębne zdania i to Ty sam powinieneś wiedzieć czego chcesz

ja jeżeli byłbym w Twojej skórze to bym starał się robić rekompozycję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wafle ryżowe samo zdrowie!!! czy aby na pewno???

Następny temat

Dieta Na Mase...

WHEY premium