SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa nawyków żywieniowych

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 542
Witam. Od nowego roku zaczynam odchudzanie.
Dieta gdzie całkowicie eleminuje podjadanie, fast foody, słodycze i wszystko od czego mogę przytyć.
Dodatkowo basen, bieganie, marsze (5-7 km na h z obciążeniem lub bez ) i pompki, drążek, brzuszki i nogi.
Chce zastosować spalsz tłuszczu thermal pro który zakupiłem już.
Dodam że pracuję fizycznie i do pracy zacząłem chodzić piechotą. Mam 4 km w jedną stronę.
Proszę was o kilka odpowiedzi.
Czy 3-4 posiłki będą okej czy muszą być koniecznie 5 ? Czy jako posiłek można zaliczyć np. kefir lub coś innego, płynnego?

Czy zastsowanie kreatyny ma sens, ponieważ chciałbym mieć postępy w podciąganiu (wojsko )
Ważę teraz nie całe 81 kg. Schudłem już z 1,5 kg .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Polecam skupić się na szczegółach jakimi są dieta i treningi siłowe a niekoniecznie pompki i brzuszki a do tego spalacz. Podstawy a nie szczegóły. Ilość posiłków taka, jaka Ci pasuje. Podstępy w podciąganiu uzyskasz odpowiednim treningiem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82750 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699850
W Twoim wypadku zastosowanie kreatyny nie ma sensu . Reszta jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadza się.

Generalnie spalacze, tak zwane termogeniki są zalecane jedynie w przypadku stagnacji w czasie odchudzania dla osób z niskim udziałem tkanki tłuszczowej w organizmie i odpowiednio dobraną strategią żywieniową. Oczywiście da się bez tego przeprowadzić pomyślną redukcją.

Jeżeli zamierzasz podnieść zdolności wysiłkowe to niezbędne będzie wprowadzenie w praktykę przemyślany zestaw ćwiczeń. Kreatyna to nonsens w Twoim przypadku.




Zmieniony przez - dudee w dniu 2016-12-28 14:38:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
1. ilość posiłków taka, żeby było Ci wygodnie, min. 3 dziennie.
2. nie. kefir nie stanowi posiłku. posiłek ma być zbilansowany i zawierać b+t+ww
3. siłę w podciąganiu osiągniesz odpowiednim treningiem nastawionym na poprawę tego parametru

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krótka redukcja

Następny temat

Godziny posiłków

WHEY premium