SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Popijanie kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126
Witam. Czytałem już różne opinie na ten temat na forum ale mimo wszystko zapytam: W czym najlepiej rozpuszczać kreatynę? Dextrozie?- podobno strata kasy, popijać tabletki Carbo?- według jednych dobre innych złe czy rozpuszczać w soku owocowym albo wodzie? A może po prostu nimi popijać? Osobiście słyszałem jeszcze że dobrze popijać całe tabletki woda z citroseptem...
Mógłby mi ktoś wyjaśnić co jest najlepsze a co odpada?

Pozdr

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
najlepiej sokiem popijaj i z głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Najlepsza woda ponieważ dzięki niej urosniesz z kreatyną, sok też ok, reszta odpada Cola, KAWA, napoje energetyczne ponieważ zawieraja kofeinę.

Dekstroza to syf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
no i co że zawierają kofeinę??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 619 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7732
Akurat kofeina nie rpzeszkadza kreatynie Ale tez polecam wode.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126
Całe tabletki? Bo na forach piszą że korzystniej jest np. rozpuszczać 5g w soku czy wodzie niż je popijać...

Pozdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
bez różnicy w żołądku i tak Ci się zmiesza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126
Tak myślałem. Dz, sogi

Pozdr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19606
Pipijaj czym chcesz (oprócz piwa i wódki ) Kiedyś krązył mit ze kofeina utrudnia wchłanianie kofeiny ale obalili już ten mit więc możesz nawet napojem energetycznym. Ale polecam wode albo wode z sokiem

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
..: KOFEINA WPŁYWA NIEKORZYSTNIE NA DZIAŁANIE KREATYNY :..

Naukowcy odkryli, że kofeina może całkowicie zniweczyć działanie kreatyny na przyrost siły. Nawet jeżeli spożycie kofeiny miało miejsce 20 godzin przed treningiem, nie stwierdzono wpływu kreatyny na przyrost siły mięśni. Jakkolwiek nie wiadomo dokładnie, dlaczego kofeina hamuje działanie kreatyny, podczas stosowania kuracji kreatynowej należy ograniczyć spożycie kawy i innych napojów zawierających kofeinę i guaranę.

kolejny mit tak?..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126
Jak już tak rozkrecilismy ten temat to jeszcze pytanie: Jakie witaminy polecacie do krety? Dodam że jestem na 2 cyklu, w pierwszym bralem carbo po treningu + chrom(podobno bez sensu), teraz dołączam kreatynę (5g w nietreningowe, 10 w trening.+ ładowanie 15g), ale właśnie przydałyby się witaminki do tego jakieś co polecacie?

Pozdr

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkować?

Następny temat

Green MAGnitude a rozwolnienie?

WHEY premium