SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Kwestia rzeźba masa - po pierwsze dieta. To ona zadecyduje. I więcej będziesz jadł tym przyrosty będą większe. Ale obok mięśni będą się też odkładało nieco tłuszczu.

Dieta na zero bądź lekko ujemna - mięśnie się zaczną pojawiać.

To duże uproszczeni. Bo ważna jest suplementacja. Oraz można łączyć dużą nadwyżkę kaloryczną z HIITem i też być niskiem bf.

Ale na razie to nie Twoje zmartwienie. Buduj mięsnie!


A sprawa nr 2. Ilośc powtórzeń. Jeszcze raz - jak jesteś początkujący to masa idzie ot tak.

Potem jest ważna ilośc powtórzeń. Im więcej powtórzeń tym bardziej budujesz wytrzymałośc siłową. Jak chcesz dalej masować na pompkach, to trzymasz się około 10 powtórzeń, ale zaczynasz ćwiczyć z plecakiem z obciążeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
Eno to git od dzisiaj zaczynam pompować,zmieniam trybb odżywania,kupuje gainerka i jazda:D
Dzięki za info:)
P.S Fajne te forum...:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
Heh natretny jestem nie ma co :D ale mam pytanie jeszcze jedno.
Bo ja mam dopiero 15 lat i rosne a jak będe jadł dużo i wieczrokiem ćwiczył to wszystko spale na te ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
A gdzie tu pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
No chodzi mi o to że jak będe robić pompki itp wieczorem to to wszystko co jadłem przez dzień spalę i na te pompki.A ja mam 15 lat i rosnę i czy to negatywnie na to nie wpłynie?(może to lamerskie pytanie ale amator jestem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Gdyby pompkami tak łatwo byłoby palić żarcie czy tłuszcz to nie byłoby grubych ludzi.

Pompuj smiał, jedz zdrowo i rośnij. Nie powowdów do obaw, że nie urośniesz.

Jak chcesz z grubsz poznać swój wzrost to spójrz na rodziców. Taki będziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
A mógłbyś mi napisać taki plan treningowy jak dla mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
aa i co seriami ile czasu na odpoczynek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
A ile pompek dasz radę zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
Za jednym razem robie 40 potem już mniej jestem troche silny bo breakdance tańcze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak powinny wyglądać ćwiczenia?

Następny temat

odchudzanie i masa mięśniowa

WHEY premium