SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15005
Na pompkach masy niezrobisz ...Głównie wyrobisz sobie wytrzymałość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
Ehh to ja już nie wiem jedni piszą i mowią że rzezba i masa idzie w parze z pompakmi a inni co innego.Więc nie wiem xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Serii - 10.

Ilość powtórzeń - 10

Przerwa pomiędzy seriami - 2 min.

Zrób taki trening i powiedz mi jak poszło. Czy było ciężko, czy też luz. Będziemy kombinować.

Generalnie to powinno pójść. Ale muszę mieć jakiś obraz.

Acha - w tygodniu różnie u mnie z czasem bywa, więc nie oczekuj odpowiedzi natychmiastowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15005
A więc tak pompkami napewno troche zwiększysz klate,ale nie zabardzo ponieważ organizm przyzwyczaja się do tego ćwiczenia...A klate musisz jakoś stymulować dać jej nowe bodzce do rozrostu , atakować ją różnymi ćwiczeniami ...Robisz teraz max 40 pompek tak ?? ja bym dobił do 100 i wtedy dokładał obciążenie do plecaka i rób różne pompki na podwyższeniu itp.Pompkami napewno wyrobisz wytrzymałość:)Ile masz lat ?? Pewnie młody jesteś 14,15 zapisz się na jakieś sporty ogólno rozwojowe SW lub idz na basen to ci się cała sylwetka poprawi...I żebys diety nieukładał bo moim zdaniem to bez sensu w twoim wieku..Po prostu jedz zdrowo Poczytaj na forum o kulturystyce...bo widze ,że narazie kiepsko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
No więc jeśli chodzi o plan to dobry zrobiłem tyle serii i powtórzen tylko troche nmiej przerwy i zadyszka ale jeszcze dodam sobie jedną serie po 10.I mam to codziennie robić? a może dodać pompki na krzeszłach tak jak mowi neu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
No to jak to zrobiłeś to zacznij robić z obciążeniem. Plecak i jazda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
Ale codziennie?(i ten plan treningowy z szerokim rozstawem rąk pojdzie tylko na klatke?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15005
Serii - 10.
Ilość powtórzeń - 10
Co to za plan ??
Ogromnej MASY pompkami niezrobisz co najwyżej wytrzymałoś poprawisz i klata się powinna fajnie ubić i tyle !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Nie było ani słowa o ogromnej masie.

To raz.

A dwa - jest początkujący. Więc urośnie.

Plan jest rozpoznaniem walką. Bez dodatkowego obciązenia się nic nie zwojuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
Nie wiem czy to ważne.Moj starszy ma w domu 2 hantle i jedną sztange do wyciskania + ławka pozioma czy jak pocwicze tymi pompkami 2 tyg moge zaczac cwiczyc tymi przyrzadami czy to za wczesnie na wiek 15 lat ( nie chce zahamowac wzrostu)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak powinny wyglądać ćwiczenia?

Następny temat

odchudzanie i masa mięśniowa

WHEY premium