SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pompa czy zakwasy?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5107
No to powiedzmy, ze mialem na mysli tych ludzi, ktorzy opieraja sie wlasnie na takich cwiczeniach podstawowoych jak WL, MC, przysiad, wioslowanie... a mimo to jakos nie wpadli na zamiane WL na pompki z obciazeniem na plecach :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 74 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12369
Te pompki co robi ten chlop na filmiku to najbardziej angazuja triceps no i powiedzmy srodek klatki.

How much can you really know about yourself if you've never been in a fight ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1907 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
A ja sobie teraz pompki smigam bo od patrzenia na sztange niedobrze mi sie robi.
Wogole ostatnio uskuteczniam trening bez sprzetu i jestem zadowolony.
Takie kuleczko sobie kupilem



daje w kosc.

Do tego podstawki do pompek i dipsow.
Drazek w drzwiach.
No i wiosla.

A sztange chyba opchne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3817
Zanim kupiłem sztange tez robiłem tylko pompki i zrobiłem na nich duze postepy, niestety z czasem mieśnie się przyzwyczaiły i mimo zwiekszania obciazenia przez dociażanie postepów nie było. Jak się przeżuciłem pół roku temu na sztange to mogę to samo powiedziec co Ty o „przesiadce” na pompki. Mięsnie się adaptuja i mysle ze z czasem nawet dobre SD nie pomaga i fajnie jest gdy ma się rownie dobre cwiczenia które moze je zastapic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Długość a siła

Następny temat

Problem z barkami...

WHEY premium