SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozcie mi. Nie tyje.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 478
Cwicze od 4miesiecy wtedy jadlem co chcialem, teraz od miesiaca dieta + cwiczenia. 180cm,74kg, 26lat.Waga stoi w miejscu od miesiaca, nie moge przytyc, wlasnie koncze brac bialko olimp 700g (2 razy dziennie).
Cwicze jeden dzien brzuch- kolejny rece i klatka,i na zmiane czyli codziennie 1,15min w tym 20min orbiterek.
Cwicze tylko w domu ( drazek hantle, gumy )
Jem: 2jajka + 3 kromki chleba,
Po cwiczeniach bialko z mlekiem,
serek wiejski + kromka chleba z czyms,
Obiad domowy,
Mix salatek z tunczykiem,
Bialko z mlekiem
Kolacja mieso + ryz albo makaron i o 20 jogurt pitny.
Jem co 2 godziny
kolejne dni podobne makrela, ziemniaki, w puszkach ryby, ser bialy,
Nie moge przytyc dlaczego? ani troche nie odczuwam glodu,Niektorzy mi mowia ze jem jak baba, co mam zrobic? Mowia ze nie potrzebnie kupowalem bialko ze lepiej kupic geinera? ( jak cos to mam kase)-koncze juz bialko to niewiem czy kupic nastepne czy tego geinera?
Zobaczcie zdjecia, pierwsze przed braniem bialka, a kolejne 2 dzisiejsze.
A wiec moje pytania:
Jak przytyc? kupic gainera? widac jakies postepy?







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
lukiduki87
Cwicze jeden dzien brzuch- kolejny rece i klatka,i na zmiane czyli codziennie 1,15min w tym 20min orbiterek.



żart? 0 pojęcia o treningu, nie widzę sposobu byś mógł rosnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
jak ćwiczysz tylko klatę i biceps to się nie dziwię, że nie rośniesz. Strasznie nieogarniętą dietę masz. Napisz to ładnie tutaj http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie i prześlij.

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-01-20 12:32:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
po pierwsze dieta musisz spozywac co najmniej 2,2g białka/kg masy ciała 1,3tłuszczy i z 5-6g wegli rozpisz diete w tym kalkulatorze co masz wyżej i wklej tutaj

trening tez wklej zobaczymy co jest nie tak

poczytaj tez to zeby wiedziec co jesc a czego unikac
10 wskazówek żywieniowych by qazar https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 478
duzo roboty z tym kalkulatorkiem na poczatku liczylem bialko i wychodzilo mi 150gram czyli ok. nie mam wagi kuchennej zeby sprawdzic ile co wazy a kazdego produktu nie chce mi sie wyszukiwac i wpisywac, moze zaczesto cwicze, cwicze od pasa w gore wiec Dream evil nie wiem o co ci chodzi, na nogi nie mam zadnych cwiczen specjalnych bo jezdze na orbiterku.
Cwiczenia: Mahanie hantlami 8kg- 4x po 20
Naciaganie gum 4x po 25 cos jak kajakiem
4x po 20 wyciskanie do gory hantlami po 4kg,
4xpo 20 wyciskanie hantli 8kg lezac od klatki w gore
Podciaganie na drazku 12 razy podchwytem 3serie
Raz nachwytem 10 razy,
Pompki 4 po 25 z oparciem stop na fotelu,
Triceps na fotelu i stolku 3 razy po 20powtorzen




Zmieniony przez - lukiduki87 w dniu 2013-01-20 12:46:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1368
lukiduki87
duzo roboty z tym kalkulatorkiem na poczatku liczylem bialko i wychodzilo mi 150gram czyli ok. nie mam wagi kuchennej zeby sprawdzic ile co wazy a kazdego produktu nie chce mi sie wyszukiwac i wpisywac, moze zaczesto cwicze, cwicze od pasa w gore wiec Dream evil nie wiem o co ci chodzi, na nogi nie mam zadnych cwiczen specjalnych bo jezdze na orbiterku.
Cwiczenia: Mahanie hantlami 8kg- 4x po 20
Naciaganie gum 4x po 25 cos jak kajakiem
4x po 20 wyciskanie do gory hantlami po 4kg,
4xpo 20 wyciskanie hantli 8kg lezac od klatki w gore
Podciaganie na drazku 12 razy podchwytem 3serie
Raz nachwytem 10 razy,
Pompki 4 po 25 z oparciem stop na fotelu,
Triceps na fotelu i stolku 3 razy po 20powtorzen




Zmieniony przez - lukiduki87 w dniu 2013-01-20 12:46:12


Przede wszystkim kolego, nie rośniesz od samego białka tylko od nadwyżki kalorycznej. Proponuję przeczytać podwieszone tematy, po lekturze powinno ci się wiele wyjasnić

"W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj - albo się z nimi urodziłeś, albo nie"
- Jérôme Le Banner

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
http://www.kulturystyka -online.pl/wartosci-odzywcze-p.shtml na tej stronie masz wartosci wszystkich porduktow :D Chcesz przytyc to zwieksz wegle w diecie ;p Zacznij cwiczyc plecy i nogi :)

Musialem zrobic spacje w linku bo nie pokazywalo go ;p


Zmieniony przez - Kanonier_BDG w dniu 2013-01-20 12:53:12



Zmieniony przez - Kanonier_BDG w dniu 2013-01-20 12:53:46

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 478
Ok zaczne liczyc kalkulatorkiem. A mozecie mi polecic jakis gainer do 70zl z allegro 3kg, I jak oceniacie sylwetke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 208 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9073
Mass Activator 3kg z SFD nie bedzie lepszy? Jak myslisz rutkow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 478
Ktory lepszy? ActivLab - Mass Up - 3500g czy Hi Tec Whey Mass Builder 3000GR - GAINER NA MASE
Bo jeszcze patrzylem OLIMP GAIN BOLIC 6000 3000g ale 100zl ,
A jak oceniacie sylwetke na dzis?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
MAX11
Mass Activator 3kg z SFD nie bedzie lepszy? Jak myslisz rutkow?


dla mnie nie ma znaczenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Postanowienie noworoczne, trening, redukcja

Następny temat

Gainer do redukcji

WHEY premium