SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozcie... zamiast rosnac,pomniejszaja sie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
Witam. Mam pewien problem. Cwicze od wrzesnia 2010 roku. w domu. Mam laweczke ze sztanga ok.40 kg (zwlasnej roboty) i hantelki 7kg. klata sie rzezbi wszystko ladnie pieknie. Ale mam chude rece w bicepsie 31 cm chcialbym miec wieksze lapy. Te 31 mialem we wrzesniu i mam do teraz... niewiem co z tym zrobic... zeby miec grubsze rece bo to smiesznie wyglada :(. Cwicze na sucho. Niestosuje diety.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3406
to zacznij stosować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
Kumpel niestosuje dietki a ma lape w bicepsie 36 cm... i tez na sucho cwiczy jest mojej masy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Kumpel może mieć inne predyspozycje genetyczne, inny metabolizm itp. Bez diety masy nie osiągniesz! Nie ma opcji żeby kształtować sylwetkę bez diety czy chociaż ukierunkowania żywieniowego.

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
no to bedzie trzeba zastosowac cos... Mozna pic mleko odrazu po treningu? pytam zeby mnie niezcielo :P bo raz wypilem jogurt i zle sie czulem... a jaka dietka by byla najlepsza? no i zeby byla tania oczywiscie... bo patrzylem na stronkach to troche bedzie kosztowalo co nieco... a tak przy okazji sama kreatyna i bialko by cos zdzialalo? jakbym niestosowal diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Idź do działu odżywianie, tam powinieneś w tematach podwieszonych wyczytać co nieco.

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
Chlopaki. Lukalem na dietki na mase i wiecie co wam powiem? ze watpie zeby to cos dalo. Moja mama miala taka sama na odchudzenie i zjechala z jakies 30 kg :/ Daja cos te diety zeby przytyc i byc grubszym? i miec wieksza wage...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 831 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5363
Nie gadaj głupot. Dobra dieta masowa, ćwiczenia i waga powinna pójść do przodu. Ja się na tym nie znam ale tyle wiem. Możliwe że pomimo wieku 18 lat jeszcze nie ustabilizował Ci się metabolizm co może utrudnić zdobywanie masy.

Co piszesz o swojej mamie? miała dietę odchudzającą i schudła 30 kg to chyba dobrze?

www.facebook.com/ZaHoryzont  <--- Trochę o podróżach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
No Dobrze ale mnie nastraszyla bo powiedziala ze miala taka sama a mi kuzyn wytlumaczyl ze jak np miala 1000 kcal to ja musze miec 2000 Kcal. Skoro mowisz ze dobra to zastosuje dietke. Wgl niemoge przytyc. Raz mam 63 raz 64 a raz 65. Raz mi sie zdarzylo ze 61 ;/ Teraz ten tydzien zrobie test. zastosuje dietke i zobacze czy cos da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39821
Wrzuć na początek 3000kcal i na pewno ruszy na +
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Pamiętaj także o dobrze dobranej metodzie treningowej, bo według mnie to 45% sukcesu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST - cięzar

Następny temat

Jem/nie jem - ogólne przedstawienie diety na podstawie własnych doświadczeń.

WHEY premium