SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema.Mam takie pytanie...Czy jak bede miec dobzre ulozona diete na mase itp. ale nie bede cwiczyć na silce(poprostu nie moge i tyle) to czy ta dieta mi cos da ?? z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli zależy Ci na przyroście tkanki mięśniowej to nic nie da.

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
A jednak jest to możliwe , nie musisz ćwiczyć na siłce . Możesz to robić w domu przy użyciu nawet najprostszego sprzetu .Nawet byś nie pomyslalbys ze mozesz uzyc go do treningu . Nie ma co porownywac z silownia , ale jak by nie bylo zawsze coś.

Dowal jakiś trening domatora bądź po prostu weź go z tematu mawashiego .

Nie zrozumiałem do końca czy nie możesz chodzić na siłownie czy też w ogóle nie możesz ćwiczyć co by to nie było zawsze jest alternatywa, chyba , że chodzi tu o lenistwo , ale wtedy to już nawet specjaliści nie pomogą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie tu nie chodzi o lenistwo...poprostu nie moge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 686
to powiedz o co bo nie będziemy sie domyślać . A może coś pomożemy lub zaradzimy nie musisz się wstydzić nikt cie tu nie wyśmieje przecież i tak się nie znamy

Nie rezygnuj ze swych marzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No poprostu mieszkam na wsi :P i nie mam nigdzie dostepu do silowni...ale postanowilem ze od następnego tyg. zaczynam trening domatora dla początkujących :) dotego zrobie solidną dietkie i git ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 686
Widzisz jak sie chce to sie da rozkmin sobie jakies ciezarki itp. pompki jest wiele ćwiczeń w domu i dawaj ćwicz ćwicz !!!!

Nie rezygnuj ze swych marzeń.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Unoszenie biustu

Następny temat

2k do redukci w ok 30 dni -pomoc w diecie

WHEY premium