SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

2k do redukci w ok 30 dni -pomoc w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120
Witam! Mam 15 lat i waze 55 kg, chciałbym schudnąć ok 2/3 kg poniewaz jestem bardzo niski =170cm i nie chce zeby to tak dziwnie wyglada- maly i gruby...Jestem dość przypakowany, ok 2 lat ćwiczylem tzn drążek, pąpki. Zwłaszcza klatka, moze to dziwnie zabrzmi ale chcialbym zeby mi piersi spadły, zeby to tak normalniej wyglądało. Bo jak chyba całkiem przestane ćwiczyć to sflaczeją i chyba jeszcze grzej bd wyglądac. Dlatego pomożcie mi ułożyć dietę która pomoze po w max 30 dni schodnac ok 2/3 kg,myśle ze to pomorze, z tym co i ile mam jeść na sniadanie, kolacje itd... thx, daje sogi :]

Zmieniony przez - C3biX w dniu 2009-07-04 23:32:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5125 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78413
Witaj!
Wydaje mi się że nie masz wogole pojecia o odżywianiu, a co za tym idzie należy Ci sie nagana za nieczytanie postów podwieszonych (oczywiście żartuje ;) ).
Wydaje mi się że nie powinieneś chudnąć, choć nie znam Twojego wyglądu i poziomu BF.
Jesteś w takim wieku, że w Twoim organizmie dochodzi do wielu zmian i pewnie to jak bedziesz wyglądać w przyszłości zobaczysz za jakiś czas i nastąpi to "samo".
Pamietaj, że bardzo dobrze jest ćwiczyć pod każdym względem, bieganie, rower, pływanie to wszystko treningi aorobowe dla których orgznizm wykorzystuje jako paliwo miedzy innymi tłuszcz.
Piszesz że masz problem z piersiami i obawiam się że może być to gineko- lub lipomastia.
Badaj swoje sutki, sprawdź czy nie wyczuwasz drobnych guzków, porównuj (oczywiście dyskretnie i tylko wzrokowo!!! ) z równieśnikami, czy są inne czy takie same.
Jeśli zauważysz coś niepokojącego, poinformuj najlepiej mame (mamy zawsze wiedzą co robić :) ) i udaj się do lekarza.
Zastosuj 6 posiłków dziennie, nie spożywaj pustych kalorii, dużo się ruszaj, a wyrośniesz na zdrowego i silnego chłopa.
A teraz do lektury linków podwieszonych! :)
Pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy

Następny temat

Proszę o sprawdzenie mojej pierwszej diety na masę

WHEY premium