SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy;d

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1512
Otóż mam takie pytanie.Jeśli jestem w trakcie diety na mase to moge ćwiczyć na siłowni i uprawiać SW? Zastanawiam się nad tym ponieważ przez miesiąc nic nie przytyłem.

;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zwiększ bilans kalorii, stopniowo, zobacz jak reaguje na to Twój organizm, po 100-200 kcl co 3-4 tygodnie będziesz widział jak waga idzie, raczej nie ma przeciwskazań do ćwiczenia, jeśli dajesz rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
kcal dobieraj do poziomu aktywnosci. jesli duzo trenujesz, odpowiednio wiecej musisz jesc, aby budowac masę

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1512
No ok ale teraz żeby przytyć potrzebuje jakies 3500/3600 kcal a nie jest tak łatwo zjeść tyle kalorii.I teraz zaczyna się szkoła więc też posiłki sie zmniejsza bo bd mógł jeść o 6:30 i potem dopiero o 15.20 to chyba jest nie możliwe żeby dostarczyć 3500kcal...Musiał bym jeść bardzo duże ilości wszystkiego a raczej ja mało mogę zjeść 150g ryzu to juz max.A mam takie pytanie znacie jakies produkty zje się w średnich ilościach a dostarcza duzo kcal?

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136833
A co, przerw nie masz w szkole że nie masz kiedy zjeść? czy nauczyciele zabraniają kanapki wyciągać na przerwie? weź daj spokój, jak możesz wytrzymać 9 godz bez żarcia, kolegów się wstydzisz czy jak? Tłuszcze podbijają kaloryczność, dodawaj do posiłków oliwę/lniany, ja bym tam szejki sobie jeszcze robił z naturalnych produktów i popijał, zawsze to szybciej wchodzi niż stały posiłek, a dodatkowe kcal są

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
rano dajesz owsianke ze wszystkimi dodatkami - orzechy, wiory, rodzynki jogurt itp, d oszkoly pudlo ryzu/kaszy/makaronu z miechem w torebke migdaly na przegryzke i masz 2k kcal z glowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1512
a owsianka może być z :mlekiem/wiórkami/jogurtem/otrębami i co jeszcze aby było sporo kcal oprócz rodzynek bo nie za bardzo lubie ;d i bez orzechów

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1512
i jaki jogurt najlepiej dać? Może być o smaku truskawkowym?

Zmieniony przez - Shoniq w dniu 2012-09-01 19:30:36

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136833
no pewnie że z mlekiem, a co, na wodzie byś zjadł? na wodzie to już jedzą prosi na redukcji:) tak, wiórki kokosowe - źródlo tłuszczy, bakalie, żurawina, truskawki, banana sobie wkrój. No i jakieś źródło białka na śniadanie, ja bym jajka na miękko wsunął. możesz też sobie placka usmażyć owsianego z tymi wszystkimi dodatkami, poczytaj przepisy. Hmm, unikaj, sklepowych, są przetworzone, zmiksuj sobie naturalny z jakimis owocami. Ale bądźmy szczerzy-prosem nie jesteś i nie masz powodu żeby trzymać dietę jak Coleman przed zawodami. Jak wypijesz kilka razy w tyg tego Danone to nie umrzesz, ważne żebyś wiedział że takie jogurty mają w ch** cukrów prostych i to może zaprocentować nabraniem tłuszczyku. Tyle w temacie, tłumacząc łopatologicznie

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2012-09-01 19:36:05

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1512
a co ma więcej kalori? owsianka taka zwykła czy placki owsiane?

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136833
niby smażenie doda trochę więcej kcal, ale liczy się kaloryczność produktów użytych do potrawy. Możesz zrobić owsiankę na mleku z 1000 kcal i placki na 300 kcal, przecież liczą się proporcje składników, a nie sposób przygotowania.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy odżywianie pomoże ?

Następny temat

Dieta do sprawdzenia

WHEY premium