SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ułożeniu treningu(liczę na rady od Binia)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
Witam. Potrzebuje pomocy w ułożeniu treningu.Mam nadzieje, że mi pomożecie. Do dyspozycji mam tylko 3 dni w tygodniu i nie wiem jaki trening wybrać. Priorytetem mają być plecy a szczególnie najszersze grzbietu, ponieważ mam je słabo rozwinięte. Do dyspozycji mam tylko podstawowy sprzęt, ale myślę że z Waszą pomocą uda mi się ułożyć dobry plan.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Pamietaj o tym co najwazniejsze dla przyrostu miesni (zasady HST)
Dodatkowo cwicz z dobra forma dobrze stosuj diete a bedziesz zadowolony!
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. 3 dni to w sam raz aby ulozyc podstawowy trening
2. polece HST (rownomierny rozwoj)
ale z uwzglednieniem plecow - czyli wieksza iloscia serii i cwiczen na nie oraz trenowaniem ich na poczatku treningu
3. nie zorbie lepszego omowienia HST niz Bryan Haycock - dlatego polecam (zwlaszcza) poprzedni i obecny numer Perfect Body !

4.poczytaj pomysl
zaproponuj
a bedziemy doszlifowywac !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
Ok dzięki za odpowiedź, pomyślę coś poczytam ponieważ mam te numery i spróbuję coś ułożyć. A mam jeszcze pytanie, bo ja posiadam tylko 70kg obciążenia ze sztangą, a na przysiad i wspięcia to za mało przy np. 5 powtórzeniach, co z tym zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
W gazecie był mniej więcej taki trening
1.Przysiady
2.Brzuszki
3.Uginanie nóg
4.Wyprosty nóg
5.Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia
6.Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej
7.Podciąganie sztangi do brody
8.Rozpiętki na ławce
9.Wznosy sztangielek na boki w opadzie tułowia
10.Uginanie przedramion ze sztangielkami
11.Wyprosty przedramion
12.Wspięcia na palce

Tylko teraz jak go zmienić? Mógł byś mi pomóc bo ja nie mam pomysłu jak to zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
A mam jeszcze pytanie, bo ja posiadam tylko 70kg obciążenia ze sztangą, a na przysiad i wspięcia to za mało przy np. 5 powtórzeniach, co z tym zrobić?

w takim razie mozesz przyjac wiekszy zakres powtorzen (i mneijszy serii)

niestety optymalne to nie bedzie ale coz robic
to sie niestety nazywa kompromis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Tylko teraz jak go zmienić?

trening podany przez Bryana jest kompletny
z jakiego powodu planujesz go zmienic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
Aha czyli przy przysiadach np. nie będę zmieniać liczby powtórzeń ani obciążenia. To ja jeszcze pozmieniam kolejność i niektóre ćwiczenia i wrzucę plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
1.Wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia
2.Wiosłowanie końcem sztangi
3.Przysiady
4.Wspięcia na palce
5.Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej
6.Podciąganie sztangi do brody
7.Rozpiętki na ławce
8.Wznosy sztangielek na boki w opadzie tułowia
9.Uginanie przedramion ze sztangielkami
10.Wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie



I co myślisz o czymś takim?
Później przy "10" zamiast drugiego wiosłowania będzie podciąganie na drążku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Aha czyli przy przysiadach np. nie będę zmieniać liczby powtórzeń ani obciążenia.

nie wiem czy sie dobrze rozumiemy
proponuje wiekszy zakres powtorzen
np 20 15 10
i obliczenie dla nich maksow a pozniej zachowanie proponowanego ukladu HST
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wydaje sie OK

przemysl calosc
uloz pelen plan z progresja ciezaru i ew wklej do wgladu )zrzut ekranowy z Excela bedzie wyrazniejszy niz forma tekstowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
Ale czyli przysiady i wspięcia zrobię na większej liczbie powtórzeń. No to całość wstawię na exela i wkleję tutaj, i zobaczymy jak to będzie wyglądać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STRONA OLIMPU

Następny temat

Creatine Monohydrate

WHEY premium