SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ułożeniu treningu(liczę na rady od Binia)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Nie wiem jaki masz rozkład serii na duże partie. Ja preferuję 3 ćwiczenia po 4 serie. U Ciebie może być zupełnie inaczej

Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-01-23 19:02:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
Tylko że jak mam zamiar trenować metodą HST, ale myślę że na początek 15 i 10 zrobię po 2 serię na duże partię i 1 na małe a przy 5 po 3 serie. A mógł byś jeszcze przesłać link do tego postu od Wodyna?

Zmieniony przez - Tomek-timi w dniu 2011-01-23 19:17:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
pedro1993

pracujemy ciagle nad tym aby archiwalia byly dostepne w sklepach Perfect Body Center (mecz sprzedawce - niedawko w Poznaniu byl problem z nabybciem archiwalnego ale po interwencji mam nadzieje ze juz nie ma takowego i archiwa beda na stanie kazdego dobrego punktu PBC)

myslimy ciagle nad tym aby PB byl jeszcze szerzej dostepny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Teraz potrafię się podciągać szeroko nachwytem, ale nadal lepiej czuję najszersze przy podchwycie.

podchwytem jest swietnie
i dla plecow i dla bicepsow

jest jedno ale
jesli biceps jest duzo slabszy niz plecy siadzie zanim plecy wezma co im sie nalezy
inna sprawa to oczywiscie rowniez uchwyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Tomek-timi

tam gdzie nie mozesz sie podciagac w wystarczajacej ilosci powtorzen np 15stakch i 10tkach
mozesz uzywac sciagania podchwytem z gory
zamieniajac tam gdzie zdozlasz na podciaganie podchwytem np 5tki
z czasem bedziesz mogl robic i w innych zakresach

daj sobie chwile na zdobycie sily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
Biniu tylko chodzi o to że ja nie mam gdzie zrobić ściągania podchwytem z góry ponieważ ćwiczę w domu na tym co mam, a nie ma tego wiele. To jak zostawić przy 15 wiosłowanie? Bo 10 razy się podciągnę więc od 10 mogę już to stosować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zrob jak mowisz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
Ok dzięki wielkie za pomoc. A mam jeszcze pytanie dotyczące diety. Bo chcę przybrać na masie, i jaką dietę byś mi polecił, dodam że chcę aby była to czysta masa mięśniowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wiem ze masz Perfect Body

zapoznaj sie z artykulami tam zawartymi - jest sporo dobrej i przydatenj wiedzy

a nie moge nie polecic (PB 1 i 2) https://www.sfd.pl/JEM/NIE_JEM__moje_zmagania-t657352.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
Ok poczytam trochę i zobaczymy co mi najbardziej będzie odpowiadać. Jeszcze raz dzięki za pomoc ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STRONA OLIMPU

Następny temat

Creatine Monohydrate

WHEY premium