SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc w ułożeniu treningu(liczę na rady od Binia)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
A jeszcze pytanie. Czy może lepiej zamiast rozpiętek dać wyciskanie sztangielek na skosie? Co o tym myślisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Rozpietki maja na celu rozciagnac miesnie, dzialania pod innym katem niz wyciskanie dzieki czemu powstaje wiecej mikrouszkodzen w miesniach. Do tego fajnie pompuja klatke i przede wszystkim robi sie je po to, aby nie stracic elaastycznosci wlokien.

Ja bym ich nie wyrzucal.

Zmieniony przez - Gawus w dniu 2011-01-23 12:36:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
Ok to je zostawię, dzięki za informacje. A ty co uważasz o tym planie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 342 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2929
3. nie zorbie lepszego omowienia HST niz Bryan Haycock - dlatego polecam (zwlaszcza) poprzedni i obecny numer Perfect Body !

kurcze Biniu a można jakoś przez neta zamówic te dwa numery pb bo u mnie nigdzie nie ma :(

Co robisz w walentynki?
Biceps i klate

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Skoro priorytet na najszersze, to zacznij się podciągać nachwytem, podchwytem, neutralnie jak wolisz, a potem dobij plecy wiosłowaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
Tylko chodzi o to że ja nie podciągnę się 15 razy. Co z tym zrobić??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Ja nie potrafiłem w ogóle się podciągać nachwytem, a przeczytałem kiedyś post Wodyna o tym, że jego znajomi zrobili za***iste najszersze od samego podchwytu i spróbowałem. Wyobraź sobie moje zdziwienie kiedy zrobiłem 4 serie po 10, a wcześniej nie mogłem w ogóle się podciągać. Pierwszy raz dowiedziałem się wtedy co to ból najszerszych mimo, że wiosłowałem wtedy już porządnymi ciężarami. Teraz potrafię się podciągać szeroko nachwytem, ale nadal lepiej czuję najszersze przy podchwycie. Próbuj podchwytu, jeżeli masz w miarę mocne bicepsy, bo one tutaj najmocniej pomagają najszerszym. Możesz też zostać przy obecnym planie, ale na każdej sesji na początku próbować się podciągać do maksa, albo robić niepełne podciągania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
Ok to może zrobię tak że zrobię tyle powtórzeń ile potrafię a reszt to niepełne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Najpierw spróbuj w pierwszej serii 10x, jeżeli poczujesz, że było łatwo, to zrobisz i te 3 serie do końca, a jeżeli nie, to rób tyle ile dasz radę, albo ewentualnie oszukuj niepełnymi podciągnięciami. Najprostszym sposobem na zwiększenie ilości powtórzeń w podciąganiu są podciągania. Wielkiej filozofii nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11602
Czyli podciągania robić 3 serię? A wiosłowań ile?
Podciągnę się 10x ale nie jest łatwo, także będę robić tyle ile dam plus niepełne do 15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STRONA OLIMPU

Następny temat

Creatine Monohydrate

WHEY premium