SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna, Beta Alanina, Bcaa, itd, pomoc w ułożeniu

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23
Cześć.
Na wstepie bardzo dziekuje firmie Olimp za prodkuty, z ktorych jestem zadowolony. Wybieram produkty tylko Waszej firmy, bo darze Was zaufaniem. Mam jednak problem jak to wszystko co ostatnio nakupowalem ułożyć w jadłospisie, i zwracam się do Was, do Państwa, z prośbą o pomoc.
Jesli sie te dane do czegos przydadza, to: dieta oczywiście jest, treningi 6 ( 5 oporowe gzie dwa razy robie tez aeroby, 1 pilka ) x w tygodniu po 1.5h. Poza treningami siedzacy tryb zycia. Wiek 27, waga 77.

Suplementy:
Bcaa Xplode
Creatine Xplode
Beta Alanine Xplode
Olimp
witaminy
Olimp stress controll, chela mag
Olimp Isolat 95
Jakies cos Olimpu na stawy, wypadlo mi z glowy

Czy takie uzycie ma sens i czy tak mozna pomieszac momentami wszystko na raz ( tzn czy moge wymiesac na raz i wypic kreatyne xplode z beta alanina i bcaa ?

1) Po sniadaniu kreatyna Xplode 5g, suple na stawy
( trening kolo godziny 17)
2) Przed treningiem ( mieszane razem w jednej szklance ) - Xplode creatine (dawka 5g) + Beta alanine ( 6g ) + Bcaa ( 5g ) + kawałek batona musli i pare plasterkó banana
3) Odrazu po treningu - Bcaa ( 5g ) + Izolat ( porcja 30g) wszystko wymieszane razem.
4) Posiłek, po posiłku - Witaminy, stress control
5) Przed snem Bcaa (5g)


Zmieniony przez - Tomasz2777 w dniu 2014-03-23 18:06:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
bcaa przed snem i po treningu bym odpuscil dalbym ewentualnie pdczas treningu, baton musli i kilka kawalkow tez bo pewnie lezy na zoladku chyba ze pijesz to godzine przed, reszta wyglada ok

Zmieniony przez - luzakkkk w dniu 2014-03-23 19:28:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23
Dziękuję za odpowiedź, i wskazówki. Troszkę jeszcze przemyślałem. Faktycznie te bcaa przed snem mija się z celem ( ostatni posiłek jest najczęściej białkowy ). Mam tylko pytanie, odnośnie picia podczas treningu. Sporo czytałem na sfd o tym bcaa, i szczerze już trochę zgłupiałem :) Taka forma przyjęcia podczas ćwiczeń będzie korzystniejsza w hamowaniu katabolizmu niż bezpośrednio przyjęcie dużej dawki po treningu ?
Z tym batonem - gdzieś przeczytałem, żeby przyjmować węgle z Beta Alaniną, rzekoma ma to pomoc w eliminacji efektu mrowienia. W moim przypadku ten efekt to wypieki na policzkach. Faktycznie, trochę te musli jest ''nie na rękę''. Może masz jakiś sposób na ten efekt po Beta Alaninie? Ew czy wiesz czy to może samoistnie po jakimś czasie stosowania zniknąć?



Zmieniony przez - Tomasz2777 w dniu 2014-03-23 19:59:21

Zmieniony przez - Tomasz2777 w dniu 2014-03-23 20:00:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
po pewnym czasie beta alanina juz tak nie swędzi, organizm przyzwyczaja sie do tego. bcaa traktuje glownie jako antykatabolik, normalny posilek to jest odbudowa, w twoim spisie masz izolat bezposrednio po treningu takze tam tez sa aminokwasy. Rowniez czytalem zeby polaczyc beta alanine z jakims latwo przyswajalnym weglowodanem typu vitargo/carbo. osobiscie nie uzywam nic do beta alaniny obecnie jej juz nawet nie czuje ewentualnie minimalnie i przez krotka chwile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 23
Dzięki serdecznie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
glowna porcje kreatyny spozyj PO trenineu
ew pierwsza przed
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja kontuzja ud

Następny temat

Klatka Piersiowa TYTANA

WHEY premium