SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy ułożeniu diety

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 226
Witam wszystkich, jestem nowa na ty forum. Chcę się zabrać za ułożenie diety, żeby zgubić parę kg i zyskać sportową sylwetkę. Od czego mam zacząć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Od wypełnienia ankiety https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html 

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 226
ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: kinga1
WIEK: 17
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: brak

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 61 kg
WZROST: 172 cm
OBWÓD UDA: 59 cm
OBWÓD BIODER: 91 cm
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 83 cm
OBWÓD TALI 72 cm

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING? Chcę zrobić szczupłą sylwetkę i zgubić parę % tłuszczu oraz poprawić kondycję

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: -
PRZEBYTE KONTUZJE: -
WADY POSTAWY: -
ALERGIE: -
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: dodatkowe skurcze nadkomorowe serca
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: -
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) -

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl?
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? - brak diety, jem co popadnie.

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: NIE

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach - BRAK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Przydałyby się też zdjęcia w pozycji neutralnej bokiem, przodem i tyłem. Do tego jeszcze zrzut z tego jak jadasz. Pozwoli to wyłapać błędy w diecie. https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 226
Zdjęcia postaram się wrzucić później. Głownie chodzi o to to żeby poprawić wygląd sylwetki. Diety żadnej nie mam, jem co popadnie więc nie ma sensu wrzucać zrzutu. Zdjęcia postaram się dziś lub jutro wrzucić. Ale chce wiedzieć od czego mam zacząć. Głównie nacisk na zrzucenie tłuszczu z brzucha bo jest widoczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Na pewno zachęcam Cię do korzystania z siłowni, masz możliwość ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356340
kinga1
Diety żadnej nie mam, jem co popadnie więc nie ma sensu wrzucać zrzutu.

To w takim razie nie spodziewaj się spektakularnych efektów - praca nad sylwetką odbywa się przede wszystkim w kuchni, treningi to dodatek pozwalający dopracować wygląd. Jak nie zaczniesz od podstaw, czyli ogarnięcia tego co jesz, ile jesz i w jakim czasie, to żaden trening nie pomoże Ci zyskać sportowej sylwetki.

Dlatego te zrzuty są nam potrzebne, żeby zobaczyć czy nie trzeba podbić/obciąć kalorii, zmienić produktów które jesz, dołożyć jednych makroskładników a zmniejszyć ilość innych. Ze szklanej kuli nikt Ci diety nie wywróży.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Wrzucaj zrzut - my musimy widzieć co jesz (bo to co jesz jest twoją dietą). I jest to zapis regulaminowy.
Więc poprosimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 226
Tylko mówię wam że nie mam żadnej diety. Chcę zacząć od poszczególnego rozkładu BTW w diecie i od ogolnego zapotrzebowania. Za dietę chce się zabrać od zera. Moje dotychczasowe odżywianie nadaje się tylko i wyłącznie do kosza. Wiem że dieta jest najważniejsza dlatego proszę o pierwsze porady i wskazówki. Ile kcal obciąć od zapotrzebowania na redukcję itp. Trochę jestem w tym temacie rozeznana bo czytałam już. Teraz chce to złożyć wszystko do kupy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
kinga1
Tylko mówię wam że nie mam żadnej diety. Chcę zacząć od poszczególnego rozkładu BTW w diecie i od ogolnego zapotrzebowania. Za dietę chce się zabrać od zera. Moje dotychczasowe odżywianie nadaje się tylko i wyłącznie do kosza. Wiem że dieta jest najważniejsza dlatego proszę o pierwsze porady i wskazówki. Ile kcal obciąć od zapotrzebowania na redukcję itp. Trochę jestem w tym temacie rozeznana bo czytałam już. Teraz chce to złożyć wszystko do kupy.


A ile teraz jesz kcal ile BTW, zebyśmy mogli wiedzieć ile ciać i co zmienić?

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy treningu

Następny temat

dieta i trening do oceny i poprawy

WHEY premium