SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6570
Witam. Mam zamiar przez najbliższe 2msc zrzucić trochę sadła. Mój staż treningowy wynosi ok 9msc.
Wyniki siłowe:
Mc - 130kgx5
Siad tylny - 105kgx5
Ława (docisk 10cm) - 75kg x 4
Mieszkam w internacie i jem również tam stołówkowe żarcie (śniadanie + obiad (2 dania) + kolacja. uzupełniam swoją dietę 500g twarogiem półtłustym + oliwą z oliwek oraz białkiem i owsianką.
Podaż energetyczna "wyceniona" jest rzekomo na ok.2500kcal, lecz nie wierze temu, ponieważ po nie całym roku treningów sam widzę, ile trzeba zjeść, aby osiągnąć choćby 2000kcal. Jak na moje oko z całego dnia jest ok. 1800kcal.
Plan treningowy możecie zobaczyć na moim dzienniku treningowym (poniżej link jest).
Jak zacząć ? Czy na początku dodać już jakieś cardio, czy tak jak WK( Warszawski Koks) mówi nie dodawać niczego, tylko dietą manipulować ? Proszę o porady.
Czy trzeba zdjęcia dać ? Jak tak to ile i w jakich pozach ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
"Podaż energetyczna "wyceniona" jest rzekomo na ok.2500kcal" od tego obetnij z 300kcal i obserwuj wagę. Prawidłowe tempo spadku to 0.5kg/tydzień, bo wtedy masz pewność, że to tkanka tłuszczowa spada. Jeśli będzie stała waga to masz dwie opcje. Pierwsza to taka, że obcinasz dalej kalorie. Druga polega na wprowadzeniu cardio. Tyle powinno starczy na początek.

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6570
Podaż energetyczna ze stołówki na moje oko wynosi 1800kcal, a nie tak jak oni twierdzą 2500, nie doczytałeś chyba.
Najważniejsze dla mnie jest to, aby utrzymać progres siłowy, kij w ta masę, lecz progres siłowy dla mnie się liczy. Przy moim poziomie wytrenowania jest on chyba jeszcze możliwy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja od 10.03.14 do 30.04.14

Następny temat

Plan 3-dniowy

WHEY premium