SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomimo diety i ćwiczeń 5 razy w tygodniu nie chudnę!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Do poprawki.
- Nabiału max. 150 g dziennie - masz 300.
- za mało białka, za dużo tłuszczów
- warzyw nie wliczasz, tranu (jako suplementu) też nie
- pieczywo najlepiej razowe; najlepiej piecz sama lub b. mocno ogranicz

Filmiki do kontroli - nie musisz ich wrzucać na forum. Nie chcemy, żeby stała Ci się krzywda. Twarzy nie musi być widać.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 656
Miał być rozkład 30%białka 30% tłuszczy i 40% węgli. Nabiał poprawie.

Tak w ogóle to chciałam sprawdzić czy odstawienie tabletek antykoncepcyjnych pomoże mi schudnąć. Jak przejdę na tą dietę, to nie będę wiedziała co jest efektem. Czy mogę brać tabletki czy nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zatem, 1800 kcal = 30% b (540 kcal) + 40 % ww (720 kcal) + 30% t (540 kcal).

Hormony zawsze mieszają - sama musisz zdecydować, czy chcesz je odstawić.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
ola--t
O co to to nie, żadnych filmików ;) na siłowni jest trener i mnóstwo facetów, którzy cały czas poprawiają technikę, więc raczej dobrze robię ;)



Niestety nei jest to takie oczywiste, dla przykładu MagdaK trzaskała MC 80kg, trener stał za nią i "kontrolował" a ona robila koci grzbiet....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj Gunia, umniejszasz moje "osiągi", jakie 80kg?
Ale filmiki koniecznie Ola, co innego, gdy znasz już technikę i masz doświadczenie = bardziej się kontrolujesz. Ale na siłowniach wielu jest takich "głupio-mądrych", każdy z nich ma swoją teorię, a 80% z nich jest błędne. Na filmikach nie musi być widać Twojej twarzy, mogą być robione z boku.

Zmieniony przez - MagdaK w dniu 2011-12-29 21:00:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 656
Ok, zrobię filmik. Będzie śmiechowo ;) ale nie obiecuję, że szybko.

Byłam wczoraj na siłowni. Gadałam z trenerem i powiedział, że będziemy robić trening z większym obciążeniem.

Nie mam niestety rozpisanych moich ciężarów, bo na maszynach nie ma oznaczeń. Chodzę na siłownię koło stadionu, która ma stary sprzęt i jest dość komunistyczna :)

Wyciskanie na klatkę leżąc ze sztangą to 25 kg (jestem w stanie wycisnąć 6 max 8 razy, więc ciężar jest dla mnie dość spory) i z tym samym ciężarem robię przysiady. MC nie robiłam wczoraj.

Trener kazał mi robić przysiady ze sztangą trzymaną za plecami pod pupą, nie na barkach. Powiedział, że nie obciążam wtedy pleców. Co o tym sądzicie??

W ogóle jak dobrać ciężar przy tym moim treningu? Na 10 powtórzeń 9 i 10-ty ma już ledwo podnosić??

Poprawiłam plan. Zmniejszyłam ilość tłuszczu, zwiększyłam ilość białka i wywaliłam jogurt, żeby mieć nabiału 150g. Czekam na odpowiedzi ;)





Zmieniony przez - ola--t w dniu 2011-12-30 08:37:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Jeżeli mogę podpowiedzieć (a jak coś to mnie laski poprawią ) : Hack przysiady są świetnym ćwiczeniem na czworogłowe uda ale nic nie zastąpi pełnych, prawdziwych przysiadów. I jeżeli wyciskasz 25 kg to dowal do ciężaru w przysiadzie

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80
Filmik można nakręcić ale ćwiczenia są wykonywane poprawnie, nawet bardzo.

(Cześć wszystkim, to ja mąż Oli ;P, dzięki za pomoc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 656
Mam pytanie co do treningu A i B. Dlaczego nie ma żadnych ćwiczeń na biceps, triceps?

Drugie pytanie:
Jeśli bym robiła te treningi to jak to wygląda, bo nie wiem dokładnie. Przez jaki czas robię 1 trening. Chodzi o to czy w pierwszy dzien na siłowni mam zrobic trening A1, w drugi dzien B1, a w trzeci od razu A2 czy A1 mam robić np. przez 2 tygodnie.

Nie wiem czy zrozumiale napisałam o co mi chodzi.

Mój Bartek się wtrącił w rozmowę ;) ćwiczymy razem na siłowni. Teraz ma z chłopakami przygotowanie do sezonu futbolowego. Chłopaki znają się na rzeczy i mocno mnie dopingują!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ola--t
Mam pytanie co do treningu A i B. Dlaczego nie ma żadnych ćwiczeń na biceps, triceps?


A niby PO CO? Jak to mówią Ci, którzy się znają: chcesz mieć duży bic-ćwicz przysiady
Filmiki koniecznie. Tutaj panuje zasada "ograniczonego zaufania". Milion razy słyszalyśmy, że ćwiczenia są poprawnie wykonywane, a okazywało się, że tak nie było.

Bamf, co się tak krygujesz? Jak zwykle masz rację


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-12-30 10:45:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening po redukcji

Następny temat

4 miesiące redukcji -10kg / trening do oceny

WHEY premium