SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomimo diety i ćwiczeń 5 razy w tygodniu nie chudnę!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Obra, to dawaj planka i powiedz, jak poszły przysiady. Nie za lekko? Czułaś obciążenie?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 656
Czułam obciążenie, robiłam jak najgłębiej się dało :) Po niedzielnym pumpie miałam zmęczone nogi. Obiecuję, że nie będę się obijać i będę dźwigać coraz większe ciężary!!

Z jakim obciążeniem robisz teraz przysiady? Jejku w ogóle nie mam czasu poczytać waszych dzienników. Może w marcu będę mieć więcej czasu????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Ja z 45 kg, nogi spokojnie dałyby radę więcej, ale mam problemy odcinkiem lędźwiowym i wypadającym przez to kolanem, więc póki co idę w tempo, nie w kg. Trza pamiętać, że nogi są silniejsze niż góra, czyli powinnaś mieć mniej w wyciskaniu, niż w przysiadzie.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6376
Ola--t, rozumiem, że dużo pracujesz, zresztą, tak jak większość tutaj. Fajnie, że zaczęłaś działać. Jak sama się przekonasz będą gorsze i lepsze dni, ale grunt, to robić to z radością i chęcią, a nie z przymuszenia:) Co do znajomości nazewnictwa itp., to chodziło mi o to, że jako instruktor powinnaś być przykładem właściwego nazewnictwa i demonstrowania prawidłowej techniki poszczególnych ćwiczeń z zaznaczeniem dla klientek chociaż głównych partii mięśniowych, które są zaangażowane w danym ćwiczeniu. Wtedy nawet taka klientka chcąc samodzielnie podjąć się treningu na siłowni lub w domu, będzie miała jakiekolwiek rozeznanie. Co do przysiadów, to najgorsza jest chyba psychika - nogi dadzą radę więcej, ale psychika się buntuje. Plank z kolei... pozornie proste ćwiczenie, które daje wycisk.

Tylko tego mi trzeba - zieleni, lasu, wody, GÓR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 656
Zgadzam się z Tobą Natalka ;)

Ruda mam pytanko odnośnie fitnessu. Wczoraj menedżerka z klubie zwróciła mi uwagę, że na ABT nie powinnam robić składów! A jeśli już koniecznie chcę to najwyżej 8-16 powtórzeń, ale nie więcej. ABT to zajęcia z ćwiczeniami na nogi, brzuch, pośladki, a składy to świetne ćwiczenie na nogi. Jak Cię uczyli na szkoleniu z tym ABT?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
A z czego wynika to ograniczenie przysiadów? Przysiad, wypad, przysiad wykroczny to podstawa - nigdy się nie spotkałam na szkoleniach z info, żeby je ograniczać.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-01-27 11:59:23

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 656
No właśnie nie wiem ;) chyba z zasad ustalonych przez nią!! Moja teraźniejsza menedżerka prowadziła mój kurs na intruktora (prawie 4 lata temu). Teraz razem pracujemy i była wczoraj na moich zajęciach, żeby mnie obserwować. Powiedziała, że źle poprowadziłam zajęcia, bo na ABT nie powinno się składów robić! Nie wiem skąd to wzięła. Chcę po prostu wiedzieć jak uczą na innych kursach!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nie spotkałam się z takimi ograniczeniami

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-01-27 12:29:29

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 656
No dokładnie! Nie ma to jak składy i wypady! Ona chce, żebym prowadziła 40 minut na macie! Takie ćwiczenia to prawie nic nie dają, klientki tego nie lubią. Mówiłam jej to, ale to moja szefowa i chce żebym się podporządkowała. Dlatego pytam jak było u Ciebie na kursie. Dzięki za odp!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Kurs kursem, ale trzeba myślenie włączyć. Na macie tez można zaorać nogi i tyłek. Zapytaj z czego wynika to ograniczenie

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening po redukcji

Następny temat

4 miesiące redukcji -10kg / trening do oceny

WHEY premium