SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pole Dance - poznajmy się

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Witajcie
zostałam wezwana, żeby założyć nowy wątek. Część osób być może pamięta mnie z różnych poczynań w tym dziale, a część pewnie się zastanawia co to za jedna się tutaj urwała z choinki.

Z racji tego, że Pole Dance staje się coraz bardziej popularną dyscypliną sportową, coraz więcej z Was trenuje, trenowało, lub chce zacząć chciałabym, żebyśmy tutaj znaleźli sobie kącik, w którym będzie można się wzajemnie wesprzeć, zapytać, doradzić czy po prostu poplotkować na tematy związane z treningiem na rurce.

Jeśli będzie trzeba, to utworzymy kolejny wątek a póki co przyznajcie się - kto tutaj ma coś wspólnego z Pole Dance? Napiszcie coś o sobie, możecie wkleić swoje dzienniki z tego działu, jeśli uwzględniacie tam także treningi PD.

A tymczasem zapraszam do przeczytania dwóch artykułów na temat PD i do dyskusji. Być może macie jakieś pytania, z czymś się nie zgadzacie, albo chcecie uzupełnić swoją wiedzą Zapraszam

https://www.sfd.pl/art/Trening/Pole_Dance_–_co_to_jest_Rodzaje_tańca_na_rurze-a8324.html
https://www.sfd.pl/art/Trening/Pole_Dance__jak_się_przygotować_do_pierwszej_lekcji_i_czego_się_spodziewać_-a8325.html 
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1244
eveline

Jestem też ciekawa, czy macie przed sobą jakieś wyzwanie, marzenie, np. figurę, którą chciałybyście się nauczyć robić


Rainbow marchenko.
Na razie dłuższe utrzymanie się na tej ręce na tyle, żeby dociągnąć nogę, przekracza moje możliwości. W ogóle od początku nie lubimy się z chwytem z brassa i nie zanosi się na to, żeby to miało minąć. XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 110 Wiek 2 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23710
Cześć, chyba swoim komentarzem wywołałam temat, więc się odezwę ;)

@Eveline - jesteś instruktorem pd ?


Zmieniony przez - Lu w dniu 2023-02-01 09:46:20

Do not try to fight a lion if you are not one yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Lu, byłam przez kilka lat. Miałam przyjemność uczyć się od najlepszej instruktorki w moim mieście. Aktualnie nie prowadzą zajęć, bo nieco zmieniła się moja sytuacja życiowa, która przekreśla tę opcję, natomiast wciąż chodzę na zajęcia hobbystycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 110 Wiek 2 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23710
O super, u kogo trenowałaś?

Do not try to fight a lion if you are not one yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
U Dagmary Politewicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
No hej przy okazji to możesz napisać co tam u Ciebie - trenujesz coś?
Pole dance mi się podoba i od dawna chce spróbować, ale po pierwsze nie mam czasu i nie wcisne do planu już żadnej dodatkowej aktywności a po drugie jestem drewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Viki, miałam tyle dziewczyn, które początkowo mówiły to samo, a z czasem robiły mi piękne figury jak butterfly dałabyś radę na bank, no ale rozumiem brak czasu. U mnie to jest główny powód tego, że nie prowadzę zajęć - musiałabym co chwilę szukać zastępstwa, a same zajęcia to mogę troszkę rotować. Czy ćwiczę? Dużo bardziej rekreacyjnie niż kiedyś, ale tak, staram się zachować aktywność - bieganie, siłownia, pd - niestety nie zawsze udaje się regularnie, bo mam dość wymagającego rocznego zbója
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 77 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2360
Eve jak miło Cię tu znowu widzieć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Dobrze Cię znowu u nas widzieć. A takie roczne "zbóje" potrafią być absorbujące.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1122 Napisanych postów 3775 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68432
Ja będę podpatrywać i po cichu kibicować, bo to jest fascynujące .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
O jak fajnie!
Ja jeszcze doleczam kontuzje, ale już niedługo wracam ;). W moim dzienniku jest też parę starych filmików :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozbudowa pośladków z boku

Następny temat

Trening siłowy pod pole dance z Ladies SFD

WHEY premium