SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podsumowanie mojego cyklu (teść + deca)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6686
widze że mamy kolejnego ogarnietego forumowicza...Pozdrawiam i zycze dalszego progresu:)

Krok po kroku, krok i tak do celu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7186
@WuandeR: Clen dodałem przy odbloku, żeby nie zaszkodzić sobie zwiększeniem kalorii w diecie. Jeżeli chodzi o sajdy, to ja nie zanotowałem jakiś szczególnych w trakcie cyklu, pod koniec byłem wysypany na plecach, ale solarium pomogło, z natury jestem impulsywny, ale o agresorze mowy być nie może - pilnowałem się, ciśnienie na cyklu miałem 120/80, przed i teraz 100/60. Clen brałem na czczo przed bieganiem, czułem pobudzenie i zwiększoną temperaturę i potliwość na treningu, przy maksymalnej dawce, do której doszedłem delikatnie przez 2 dni drżały ręce - tyle.

@swider1919: ja z efektów jestem super zadowolony, przed ~85kg po ~93kg, to w końcu prawie 8kg, wg mnie dobrej jakości mięśnia, być może się mylę. Wcześniej 3 lata ćwiczyłem bez dopalaczy, suplementacja była, dieta średnio. Ja nie mam uwarunkowań genetycznych do tego sportu, jestem endomorfikiem, szybko się zalewam. Wydaję mi się, że to co spadło czyli ~2kg to właśnie woda. Jestem już 5 tygodni po zakończeniu odbloku, spadków nie ma, ale nie potrafię określić czy ich nie będzie. Czuję się dobrze, jeszcze przez 4tygodnie kreatyna. Dietę trzymam taką jak na cyklu, może delikatnie ograniczyłem białko.

PS. w tym wątku fota z marca ubiegłego roku https://www.sfd.pl/ALRI_Venom_Hyperdrive_3.0-t418162-s48.html

Zmieniony przez - el_oskaros w dniu 2011-08-11 09:08:43

zażywasz -> wygrywasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
ja tez sie szybko zalewam,
ale uzaleznilem sie od interwalow itd i problem z glowy

tez bym na twoim miejscu docisnal ostro aeroby i wystartowal z nowym cyklem, na suchy miesien, dodac wtedy po silowni aeroby 30 min i gitarka bedzie, spalacz jakis dodac tez i bedzie trzymal sie fat na poziomie a nie zalewal.

Zmieniony przez - WuandeR w dniu 2011-08-11 12:24:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7186
Ja przy interwałach gubię za dużo mięśnia, po treningu siłowym zazwyczaj nie mam już siły ani ochoty na aero, dlatego codziennie od rana biegam 40 minut (10-12km/h).
Wydaję mi się, że do redukcji musiałbym poprawić dietę i przede wszystkim ograniczyć kalorie. Micha do podstawa. Być może ketoza byłaby dla mnie odpowiednia na redukcję, nie wiem, tu potrzebna jest wiedza, której jeszcze nie posiadam. Staram się słuchać swojego organizmu, ale dobrej diety redukcyjnej (tak, aby rezultaty było widać w stosunkowo, krótkim czasie) nie udało mi się ułożyć. Chciałbym też dać organizmowi odpocząć od koksu.

zażywasz -> wygrywasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
jakis low carb na poczatek -spozycie wegli ogranicz do sniadania , przed trenigiem i po treningu, zdrowe tluszcze tez na jednym poziomie tak jak bialko i z czasem zobaczysz jak bedzie szlo jak zbyt mocno poleci miesien podbijesz wegle jak zbyt wolno fat to wegle w dol, trening nastaw na serie laczone , super serie , krotszy ale bardziej intensywny , aero rano i po silowym , spalacz i poleci az milo , wytnij ile sie da nawet ze spadkiem miesnia ale zobaczysz , ze przy niskim bf i rozpedzonym metabolizmie nabieranie masy ale miesniowej nabierze innego wymiaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 467 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7013
jak mozesz wrzuc wiecej fot ;]

Ryz , kurczak i kreatyna zrobi z ciebi sku**ysyna

chcesz coś wiedziec napisz na pw ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
a tam, ja tez mam ciezkie treningi silowe + kondycyjno/wytrzymalosciowe
i to samo mowilem

lecz wystarczy wejsc 5 min rowerku stale tetno i zaczyna sie wkrecac i zachciewac.
na mnie rowerek stale tetno najlepiej dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133
moim zdaniem bez wiekszej rewelacji.... bez urazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Widzisz daty?

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 133
nie wazne :) wlasnie jestem na cyklu cypio + deca i uwazam ze efekty powinny byc wieksze .. ha :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki odblok po cyklu Prop + Enan

Następny temat

susta jak brac

WHEY premium