SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podsumowanie mojego cyklu (teść + deca)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 467 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7013
to i tak ładniee ;]
pzdr

Ryz , kurczak i kreatyna zrobi z ciebi sku**ysyna

chcesz coś wiedziec napisz na pw ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7186
Dzięki Panowie.
@Naly, uważam że wszystko trzeba robić z głową, starałem się do cyklu podejść maksymalnie profesjonalnie. Z efektów jestem zadowolony jw.

zażywasz -> wygrywasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3573
Przymierzam sie do podobnego cyklu
1-13 enan e3/4d 250mg
1-11 deka e5d 250mg (albo 200mg)
i pozniej odblok z 10000jm hcg i 36tab clom
nolva w razie czego.

Jak dobrze pojdzie to przedluze cykl o 2 tyg ;]

Jak klikam między kartami w przeglądarce, miedzy 1 foto a drugim to szerokość w barkach sie zwiekszyla bardzo ladnie :)

Zmieniony przez - kapitanp w dniu 2011-08-10 22:56:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7186
Zdjęcia nie były w żaden sposób modyfikowane. Co do szerokości to zgadzam się, różnicę czuć po odzieży.
Mi cykl się przysłużył bardzo, więc jeżeli spytasz czy warto, odpowiem że tak, ale podstawa do dieta od tego trzeba zacząć. Mi udało się wejść na wysokie obroty i na nich pozostać.

zażywasz -> wygrywasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3573
Nie miałem w ogole tego na mysli, ze uzyles czegos do edycji zdjecia. Moim zdaniem za długo jechałeś jednym planem treningowym ;p Mogłeś podzielić na mase, pozniej siłe i znow na mase czy co tam chciales ;p Ja tak bede robic, ze polece masa, sila, jakosc. Zdrowia i dalszych sukcesów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7186
Faktycznie, może popełniłem błąd, nie zmieniając planu treningowego. Nie chciałem ekspretymentować. Zmieniałem jednak ćwiczenia, liczbę powtórzeń w seriach.
Dziękuję i również Tobie sukcesu życzę.

Zmieniony przez - el_oskaros w dniu 2011-08-10 23:18:08

zażywasz -> wygrywasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
i jak oceniasz clena bo tylko 2 tyg leciales? lecialo cos? jak sajdy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
Elegancko wszystko opisana wezmę sobie przykład z tej szczegółowej rozpiski bo szykuję identyczny cykl tylko zamiast winka oxa. Widać że się przyłożyłeś *nie ma lipy -sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
dobrze , ze robiles to z glowa ale efekty dla mnie srednie , zadaj sobie pytanie czy tego oczekujesz od towaru takich efektow ? mi by bylo szkoda zdrowia , moim zdaniem zrobilbys taki efekt dobra dieta i suplami, pytanie ile miecha wogole nabiles a ile siedzi tam wody , no ale takie czasy , ze ludzie zamiast cierpliwosci i wykorzystania tego co mozna zrobic naturalnie biora sie za towar, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
Podejście porządne to i progres dobry jest, żeby każdy miał takie podejście to samych schabów byśmy tutaj mieli , zrób teraz porządną wycinke i będzie naprawdę kozacko

Sog dla Ciebie

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki odblok po cyklu Prop + Enan

Następny temat

susta jak brac

WHEY premium