SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podrobione Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 2270 g Delicious Strawberry?

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 10928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 153
Przeglądając temat z ciekawości spojrzałem na moją puszkę, którą kupowałem około rok temu w sklepie stacjonarnym i zainteresował mnie brak informacji o aminogenie i laktazie w składzie, które są ponoć w tym produkcie. Wiem ,że każdy smak ma troszkę inne dodatki ale to raczej chodzi o walory smakowe , a to powinno być zaznaczone, może się mylę - ktoś się orientuje może?

I mam pytanie czy zwiększyła się ilość węgli ? Aktualnie wszędzie na stronach w porcji znajdują się 3 gramy na mojej puszcze było 1,6 ;)
Wcześniej widywałem różne ich ilości w zależności od smaku teraz praktycznie wszędzie znajdują się 3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8814
Czytałem dawno temu że ON gold whey produkcji USA jest godny polecenia, a robiony w europie to shit ;) Krotko mówiąc - za ta cene europejskiego brac nie warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402616
gdzie to czytałes, potwierdzone to bylo badaniami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8814
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=5262
Kto bedzie robił badania i jakie ;) Zawartość białka pewnie jest ok (nic innego w badaniach sie nie stwierdzi bo wyszloby za drogo), ale w przypadku ON płaci się za lepszą jakość a nie tylko te 80% białka.

Zmieniony przez - satyr85 w dniu 2013-03-29 18:25:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9794
Musiałem przerwać suplementacje tym białkiem po połowie puchy bo powodowała u mnie zaczerwienienia na skórze, a potem w miejscu zaczerwienień skóra się złuszczała, od momentu zaprzestanie brania białka skóra wróciła do normy. Nie jestem pewien czy od tego białka wyskoczyły mi jeszcze brązowe kropki na skórze (kilka), może po jakimś czasie od odstawienia tego białka zniknął.
Co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
ze powinienes udac sie do lekarza

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
kilka info
- nie ma juz optimum usa , jest tylko Irlandia, ponieważ s ka z Irlandii wykupiła wszystkie prawa do optimum, wiec nawet jesli optimum jest sprzedawane w usa to jest własnością i produktem irlandzkiej s ki
- smaki sa mało wyraziste (jakby rozwodnione) od kilku lat (jast tak od kilku lat od kiedy optimum jest produkowane w Irlandii)
- nie ma podróbek optimum whey ( mowa o wersji irlandzkiej)
- og produkt mocno wypromowany (jak i cala marka) poprzez bodybuilding.com , co tez nie jest dziwne ze Irlandzycy kupili optimum , poniewaz wiele jeszcze lat beda mogli jechac na opinii tej marki
mc

ps
co do rozpuszczalnosci
zalezy ona od twardosci wody (im twardsza tym trudniej sie produkt rozpuszcza i moga byc grudki)
zalezy od temp wody (im nizsza tym tez produkt sie slabo rozpuszcza
smaki : intensywny aromat (smak) o wiel szybciej sie "przejada" niz malo intensywny , daltego tez wielu producentow idzie w kierunku lekkich smakow (opitimum juz w tym przegina - oszczednie daja sladowe ilosci aromatow)dzieki temu nawet ten sam smak stosowany przez dlugi okres nie 'przeje sie " tak samo szybko jak intensywny
wazna sprawa : jesli produkt zawiera enyzmy trawienne miom zdaniem wielkie prawodpodobienstwo ze powstal na bazie surowca nizkiej jakosci

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402616
w art. z linku do bf wspomniane bylo ze taka dawka enzymów to jedynie kosmetyka, jak wiec tak naprawde "działajaca" dawka, odczuwalna bo w Optimumie wg oficjalnej strony jest jedynie 25mg na porcje..

a co do smaków nie wiem jak inne obecnie ale np. mleczna czekolada imo najlepsza jaka piłem wiec nie jest tak zle z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
Wincol enzymy trawienne w whey mozna tlumaczyc na wiele sposobow. pomysl jednak : skoro dobry surowiec whey zawiera przedewszystkim laktoalbuminy i laktoglobuliny o ilosci aminokwasow w 1 czasteczce bialka od 130 do 160 reszt aminokwasowych to znaczy ze trawienie tak dobrego bialka o malej masie czasteczkowej powinno zachodzic lekko, nie ma potrzeby stosowania enzymow trawiennych. jesli taki surowiec bedzie zanieczyszczony wielkoczasteczkowymi bialkami o ilosci reszt aminokwasowych w czateczce 1000 i wiecej (nawet do 2000 reszt aminokwasowych w czasteczce ) oraz niebialkowymi zwiazkami azotowymi (puryny i inne) to wtedy zastosowanie enzymow trawiennych umozliwi strawienie czegosc takiego (przyklad wheye scitec, vpx i inne wynalazki wsparte mocnym marketingiem i mitam "peweksu " w glowach konsumenta).
to temat rzeka ...
a ze kazdy ma wolny wybór wiec ilu ludzi tyle moze byc preferencji i wiary w produkt.
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402616
rozumiem Marku co masz na mysli, jednak jestem ciekaw czy faktycznie taka dawka jak 25mg enzymów w ogole "działa"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko

Następny temat

Pytanie za sto punktow !

WHEY premium