SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podrobione Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey 2270 g Delicious Strawberry?

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 10892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
moze tna po kosztach by nie wywidnowac sie z podwyzkami? taka luzna dywagacja.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9794
Do Wincol: mieszałem 1 miarkę (29g) na ok 200-300ml (szklanka wody/mleka), mieszałem w shakerze i łyżką, efekt zawsze ten sam.
Do pewnego momentu się rozpuszcza, a potem za nic nie idzie rozbić grudek które po kilku sekundach wychodzą na powierzchnie.

Co do składy, Delicious Strawberry z USA ma 73 porcje, moje ma 77 porcji.
Mozę tak być, że izolat się w pełni rozpuszcza, a koncentrat pozostawia te grudki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1190
białko powinno być ok

również mam teraz to białko o smaku truskawki - no i smak jest rzeczywiście mało wyrazisty (z rok temu miałem vanilię i również smak nie powalał) a sypię jedną miarkę 30gr na 200 ml wody lub czasem mleka

co do rozpuszczalności to jak wymieszam z jakieś 20 s w szejkerze to wszystko jest ok, nic nie zostaje na dnie

białko masz ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
izolat zazwyczaj rozpuszcza sie duzo lepiej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
ostatnio miałem ta mleczna czekolade i z rozpuszczalnoscia nie bylo problemu,
co do smaku mialem 3 rozne i jedynie ten w/w bdb, pozostałe 2 smaki nie byly zbyt wyrazne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9794
A miałeś styczność ze smakiem delicious strawberry? U mnie smak niezbyt wyraźny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
z tym nie,
poza wczesniej wspomnianym piłem jeszcze czeko- mieta i podwójna czekolada czy jakos tak to bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
wincol jak ta czeko- mieta bardzo miętowe ?

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
bardzo dawno to bylo wiec moglo sie zmienic,
czuc ze to czeko mieta faktycznie ale ogolnie smak jakis taki malo wyrazny dla mnie był
za to ta mleczna czekolada najlepsze bialko jakie piłem
Remik kiedys tez o tym pisał, zaden Scitec nawet podjazdu nie ma do tego smaku takze moim zdaniem



Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-01-26 16:47:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9794
A jaka jest alergenność tego białka, bo coś mi na twarzy czerwone plamy na skórze wyskoczyły, zastanawiam się czy to nie od białka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko

Następny temat

Pytanie za sto punktow !

WHEY premium