SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podejrzenie Uszkodzenia Stożka rotatota barku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 253
Witam mam 17 lat i trenuje wyciskanie sztangi lezac ( jezdze po zawodach w polsce jak i na swiecie) i podczas dociskow na sztandze 230 kg poszło jak piórko a przy 240 cos zabolalo w lewym barku.Skierowali mnie najpierw do chirurga ktory wykonal rtg i powiedzial ze jest wszystko OK i skierowal mnie do ortopedy. U ortopedy jeszcze nie bylem. Kazał zalozyc opartunek odciazajacy ten bark (tzw leczenie zapobiegawcze) Oto moje pytanie : Jak długo sie regeneruje rotator barku.I czy bede mógł dalej podnosic ciezary ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
czyli wyglada ze wszystko wraca do normy choc jak zauwazyles przy treningu moze byc odczuwalne , zobaczysz z czaem czy bedzie potrzeba czy obejdzie sie bez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Ciężko tak określić jak długo się regeneruje rotator barku, gdyż wszystko zależy od stopnia kontuzji. A co do podnoszenia ciężarów to licz się z konsekwencjami związanymi ze stosowaniem środków dopingujących.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 253
tylko ja nie stosuje srodkow dopingujacych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
lekarz wykonywał jakieś badania testował kończynę ?

bo samo zdjęcie RTG to za mało do postawienia tego typu diagnozy
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
sajanin
A co do podnoszenia ciężarów to licz się z konsekwencjami związanymi ze stosowaniem środków dopingujących.



jego prywatna sprawa tym bardziej na forum poświęconym sportom siłowym i w przypadku czynnego zawodnika , nie wiem po co drążysz temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 253
nie wykonal tylko rtg. i powiedzial ze jak ortopeda bedzie mial watpliwosci to wykona usg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
no to niekoniecznie musi być ten problem choć bardzo duże prawdopodobieństwo że to stożek rotatorów patrząc na mechanizm uszkodzenia , USG będzie konieczne a może i jeszcze więcej oraz dobry ortopeda i fizjoterapeuta , oby nie było zerwania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 253
a kiedy sciagnolem bandaze to juz tego bulu nie odczowam tylko przy bardzo dynamicznych ruchach. A ile sie pauzuje na uszkodzenie stozka rotatorow.bo 13 lutego mam eliminacje do MŚ W Dani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bandaże gdzie miałeś na łokciach ? co do pauzowania temat rzeka bo zależy od stopnia uszkodzenia jak jest zerwanie w Twoim przypadku operacja i kilka miesięcy przy naderwaniu czy naciągnięciu inaczej to wygląda , pierw musisz mieć postawioną prawidłowo diagnozę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 253
bandaze mam al lewego lokcia do obojczyka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja nadgarstków

Następny temat

Gradówka, leczenie + domowe sposoby

WHEY premium