SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Podciąganie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1154
Witam czy w wieku 15 lat jak się podciągam tylko 4 razy to jest sporo czy raczej mało jak na swój wiek ważę 77 kg. przy 176 cm wzrostu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2448
Nie mozna tak tego odbierac czy duzo czy mało . Zależy od możliwości . Jeden podciągnie się 10 razy drugi 4 a trzeci 0 . Ćwicz sukcesywnie a podciągniesz się wiecej razy :) pzdr

This is heavy duty. This is Animal. Can you handle it ?
SŁUPSK !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
tylko nie cwicz codziennie co drugi dzien zeby miesnie odpoczely od wysilku

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2716 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12436
nie jest tak ze nie mozna codziennie zalezy to czy jedzie planem (np. 4 serie po maks itp.) czy ze co jakis czas podejdzie i machnie kilka razy
moim zdaniem dróga opcja jest dla niego lepsza masz drazek w domu to działaj

<<< SHOTTAS Team >>>
http://www.cwaniak.rembertow.net/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2448
ja to osobiscie podciagam sie co jakis czas jak przechodze obok drązka

This is heavy duty. This is Animal. Can you handle it ?
SŁUPSK !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 407 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29449
Myślę, że 4 razy to bardzo mało.
Jednak masz co podnosić 77 kg
Napewno będzie lepiej musisz tylko ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
młodzian jestes;) a masz jakiś trening w którym się podciągasz?
mój kolega z siłki (klocek spasiony=87kg) na początku podciągał się 3 razy żal co? ale potem po jakichś 2 miechach doszedł do 8 powtórzeń.

widzisz wszystko zależy od ciebie. ćwicz;)

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
4 razy przy tej wadze i wieku nie jest tak źle ale poćwiczysz będzie coraz lepiej :)

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2448
jestem tego samego zdania że nie jest źle , a trening czyni mistrza Ćwicz ćwicz i jeszcze raz ćwicz

This is heavy duty. This is Animal. Can you handle it ?
SŁUPSK !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 693
samym podciaganiem miesni nie wyrobisz ,dobrze dorzucic trening na bica wtedy szybciej dojdziesz do 10 powtorzeń ,samo podciaganie nie sprawi ze dojdziesz do 10 powtorzeń ,c,jak juz to dlugo to bedzie trwało a jak zrobisz bica co 2 dzień to po efekty pojawia sie duzo szybciej

Zmieniony przez - max_1981_5 w dniu 2008-08-22 10:42:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2509
Jeśli podciągasz się podchwytem 4 razy, to jest mało, jak nadchwytem to już trochę lepiej. Ja jestem lżejszy od ciebie o 1kg i 12 razy nadchwytem dam rade. Będziesz ćwiczył to szybko poprawisz, najważniejsze jest to, żebyś podnosił własne mięśnie a nie tłuszcz, wówczas jest łatwiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto mi pomoże jak zaplanować trening ?

Następny temat

moja klata

WHEY premium