SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczatki w Muay Thai, jak osiągać konkretne postępy?!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 385
Witam,

Wiek, 22
Waga, 65.5 kg
Wzrost, 174 cm
Cel, Dazenie do jak najlepszej formy w MT.

Moja dieta (zaczynam dopiero stosowac) - https://www.sfd.pl/Dieta_do_ewentualnej_poprawy-t537012.html

Trenowalem pol roku Combat wiec podstawy jakies tam liznalem.

Od wrzesnia zaczalem trenowac MT w grupie dla poczatkujacych. Naczytalem sie juz artykulow na tej stronie i mam straszny zamet, moze ktos mi podpowie co najlepiej w mojej sytuacji robic aby zrobic konkretne postepy w tej dziedzinie :)

Na silownie nigdy w zyciu nie chodzilem, moze czas zaczac?
Budowa mojego ciala to raczej chudzielec, stad pomysl na diete.

Ze zdrowiem raczej nigdy problemow nie mialem, badania zrobilem, nadaje sie :)

Jako ze dopiero zaczalem z MT (mam duzo samozaparcia i lubie ciezki treninig trenuje tylko 2 x w tyg.

Kwestia psychiki - ok, nie boje bic.

Pytanie co w mojej sytuacji jeszcze moge robic?
1) Bieganie
2) Rozciaganie
3) Drazek w domu?

Bede bardzo wdzieczny za poruszenie mojego tematu, poniewaz nie wiem za co sie brać, za duzo tego wszystkiego do ogarniecia...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 385
jak narazie widze to tak, 2x MT (sekcja dla poczatkujacych - mysle ze po roku czasu, bede mial dobre podstawy i przejde do zaawansowanej) do tego 2 albo 3 razy silownie planuje... co do osobistego trenera to chyba za wczesnie na takie ciekawe pomysly:) czekam na kolejne ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24290
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3658
Tak jak napisałeś, z początku żebyś się nie wypalił zacznij od biegania żeby zbudować lub poprawić swoją kondycję oraz ćwiczenia np: Pompeczki, podciąganie sie na drążku, ale nie zapomnij o rozciąganiu bo to jest najważniejsze w sporciea jak masz czas to też możesz sobie spróbować z siłownią. Na 100% chłopaki i dziewczyny z UDERZANYCH Ci pomogą. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4816
przykladaj sie do trenigu

Zmieniony przez - Bociano11 w dniu 2009-10-12 20:37:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4013
dokładnie, Ramil92 ma rację , zacznij sobie biegać codziennie, rozciągaj sie, możesz na siłownie zacząć chodzić żeby zwiększyć siłę. Ale przede wszystkim bardzo przykładaj sie do treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 385
dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Ćwiczonko na poprawę techniki kopnięć okrężnych
https://www.sfd.pl/***_MUAY_THAI:_Kopnięcia_okrężne!!_***-t531361.html

Co do siłowni to jako dodatek jest ok tutaj masz ART przeczytaj sobie
https://www.sfd.pl/[ART]_Siłownia_i_siła_fizyczna_w_sportach_walki-t407439.html

Przykładaj się na treningach i ćwicz również w domu, a będzie ok

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7763
Zajrzyj na 100pompek.pl dobry trening :) Mało zajmuje czasu, a efekty gwarantowane. Możesz sobie gdzieś to wpleść w trening. Tak jak mówią na stronie:
"Pompki są jednym z najpopularniejszych ćwiczeń, fizycznych. Są doskonałe do budowy mięśni klatki piersiowej, barków, ramion i wielu mięśni tułowia, w tym również mięśni brzucha."

Nic na siłę, wszystko młotkiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1449
Witam. Warunki mamy podobne, ja mam 171, waze 65 kg. MT trenuje rok, wydaje mi się, że aby robic postepy jak najszybciej musisz zwiekszyc ilosc treningów. Ja zaczynalem podobnie jak ty, 2 treningi mt tygodniowo, do tego 3 razy silownia, po 5 miesiacach mialem wrazenie, ze malo co umiem. Zwiekszylem liczbe treningów mt do 4 w tyg, 2 grupowo 2 indiwidulne z trenerem i to bylo to :). Po roku widze ogromna różnicę, czasem troche zaniedbuje silownie ale po prostu na wszystko brak czasu. Wogole poecam treningi indywidualne z trenerem, uczysz sie na nich o wiele wiecej i szybciej niz w grupie. Jezeli tylko masz taka mozliwosc korzystaj. Zycze wytrwalosci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Tak i indywidualne lekcje z trenerem za 100/150 zł za 60 minut
Po 3 miesiącach na mt idzie nauczyć się podstaw. Ćwicz w domu a na treningach dawaj z siebie 100%.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1449
No nie wiem, to moze z twoim trenerem tyle kosztuja . Moze faktycznie niech 3 miesiace potrenuje 2 x tyg. Jeżeli mu sie spodoba zwiekszy treningi...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stare kyokushin

Następny temat

Seminariu boksu z Pawłem Skrzeczem - 15.10.2009

WHEY premium